Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zoufalá Agáta odmítá předat Rozárku Soukupovi: Řekl mi, že si pro ni přijede s advokátkou i s policií, říká

Vztahy mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem jsou na bodě mrazu.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 7 fotografií
hádky

Dusno mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem už nemůže být větší. Zoufalá influencerka zrušila dohodu o péči o dceru a už neví, co by si počala. Soukup však nemíní ze svých požadavků slevit a Rozárku si chce vyzvednout i navzdory vysokým horečkám, které dítě má. "Já mu ji nedám," svěřila se Hanychová pro eXtra.cz. 

Válka mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem nebere konce. Influencerka zrušila střídavou péči ohledně jejich dcery Rozárky, což rozzuřilo Jaromíra do běla. Jak prozradila Agáta pro eXtra.cz, pro dceru si otec hodlá přijet, ačkoli je nemocná a má vysoké horečky, a to prý i kdyby měl dorazit s policií.


"Já mu ji nedám. Róza má teplotu a zítra jsme objednané k doktorce. Je nemocná. On mi napsal do mailu, že každý čtvrtek točí s Miroslavem Kalouskem ve studiu, a já nechci, aby má nemocná dcera byla někde na Barrandově v kanceláři. Napsala jsem to na OSPOD a i jemu. Nebudu mu otvírat," řekla naší redakci zoufalá Hanychová.

Doporučené video: Agáta Hanychová se vysmála dárkům od Jaromíra Soukupa.


Jaromír Soukup neváhá použít všelijaké prostředky

Jaromír Soukup však nehodlá ustoupit a k tomu, aby mu byla dcera předána, hodlá využít veškerých prostředků. "On mi řekl, že přijede s policii a svou advokátkou. Ale s advokátkou jezdí skoro na každé převzetí, a to i přesto, že tvrdí, že nemá peníze, a tato kratochvíle ho stojí 8 tisíc korun. Dohoda je zrušená. Poslala jsem mu to mailem," dodala Agáta.


Ačkoli Hanychová přistoupila na podmínky Jaromíra Soukupa teprve nedávno, dohoda moc dlouho neplatila. Jaromír měl své bývalé partnerce zatrhnout dovolenou u moře. "Dohoda je zrušená, protože on (Jaromír Soukup, pozn. red.) se chová, jak se chová. Zakázal mi vycestovat ve dnech, kdy jsem mohla, protože během nich neměl mít Rozárku. Zeptala jsem se ho ze své dobré vůle, i když jsem nemusela. A řekla jsem mu, že pokud mi to zatrhne, zruším dohodu. Tady je vidět, že ho Róza nezajímá. Jeho zajímalo, jestli budu se svými dětmi čtyři dny u moře,“ sdělila eXtra.cz Agáta, jak jsme již psali.

"Přistoupila jsem na dohodu, která pro mě nebyla dobrá a ani výhodná. Informovala jsem ho o cestě do zahraničí, ač jsem nemusela. On místo toho zavolal na albánskou ambasádu a ti mi poslali e-mail, kterým mi zakázali vstup do jejich země. I když věděl, že pokud se nedomluvíme, tak tu dohodu zruším. Jemu prostě nejde o to být s Rózou, ale chce mi diktovat, jak budu žít. Chtěl mi zničit narozeniny a dětem dovolenou,“ pokračovala v popisu chování svého expartnera.Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy