Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Zostuzení porotci X Factoru, kteří se vysmáli mladému zpěvákovi, utíkají ze země!

Porotci novozélandského X Factoru Willy Moon (25) a Natalia Kills (28) způsobili obrovský poprask svým hnusným a zlostným útokem namířeným proti mladému zpěvákovi. Situace se ale obrací!

Jak jsme vás již informovali, manželé Willy Moon a Natalia Kills byli po nepochopitelném incidentu hned druhý den vyhozeni. Na povrch zároveň vyplula informace o jejich sprostém chování vůči postarší seniorce na parkovišti.

Celá kauza má překvapivý vývoj. Ještě včera Natalia Kills napsala na Twitter tato slova: „Dnes to byla na natáčení obrovská zábava. Děkuji za všechny nové followery. Všechny vás miluju. Čas na oslavu!“

Její pohled na zábavu ale nesdílí zbytek lidské populace. Na podporu Joea Irvinea totiž přispěchalo obrovské množství lidí. Celosvětově proslulá novozélandská zpěvačka Lorde (18) se dokonce rozhodla, že Irvineovi zlepší náladu pečením.

Výsledkem se mladý zpěvák pochlubil na Twitteru a vy si ho můžete prohlédnout v galerii.

„Terčem posměchu“, jak Natalia Kills označila mladého soutěžícího, se tak rázem stala ona a její muž. Oba manželé situaci evidentně neunesli a rozhodli se prchnout z Nového Zélandu.

Fotografové je objevili na letišti v Los Angeles, kde předvedli několik strojených úsměvů. Ty jejich pěvecké kariéry ale rozhodně nezachrání.

Související články

Další články