Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zorka Hejdová vkročila do 6. měsíce těhotenství: Oslavila to nahou fotkou z koupelny

Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
foto uvnitř
Oblíbení moderátoři Zorka Hejdová (30) a Míra Hejda (37) v říjnu překvapili své fanoušky, když na sociálních sítích oznámili, že čekají miminko. Čas utíká velmi rychle a dnes už je Zorka v 6. měsíci těhotenství. Ten oslavila tím, že na Instagram přidala nahou fotku z koupelny.

Zorka Hejdová a Míra Hejda prožívají jedno z nejkrásnějších období. V říjnu oznámili krásnou novinku, že čekají miminko a že se jim to dařilo tajit dlouhou dobu. Bříško už ale pak začínalo být u pohledné moderátorky nepřehlédnutelné a pár šel s pravdou ven.

Oblíbená moderátorka se už před časem svěřila, že si těhotenství náramně užívá. Nyní už má většinu za sebou a za krátký čas už bude miminko chovat v náruči. Na Instagramu se ukázala zcela nahá na fotce z koupelny, ke které připsala jen číslo 6. Je totiž už v 6. měsíci.

Zorka nepatří mezi ženy, které by na sebe musely upozorňovat vulgární nahotou, proto je celá fotka černobílá, potemnělá a jakoby v mlze. Fanoušci jí pod snímek napsali dlouhou řadu komplimentů a vzkazovali jí, že těhotenství jí moc sluší.

Tipování

Kromě komplimentů se pod fotkou našel i komentář, v němž fanynka přesvědčuje Zorku o tom, že čeká chlapce. Poznat to měla podle tvaru bříška. To, zda přijde na svět chlapec či děvče, zatím fanoušci moderátorského páru nevědí.

Související články

Další články