Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Zorka Hejdová v slzách: Skončila na kapačce na neurologii, plakala bolestí

V Love Island opět došlo na recoupling. Vilu opustila bombshell Tamra.
Zdroj: Se svolením TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Bolest

Moderátorka Zorka Hejdová (32) zažila bolest, na kterou jen tak nezapomene. Jednoho rána při vstávání si zablokovala záda, a i když si myslela, že to zvládne levou zadní, opak byl pravdou. Skončila na neurologii s kapačkou v ruce, jak sama přiznala na sociálních sítích. Nejhorší na tom podle ní byla nemožnost starat se o dítě. 

Zorka Hejdová se podle své praktické lékařky stala invalidou týdne. K té totiž musela známá moderátorka dorazit se svým manželem Mírou Hejdou, protože si zablokovala záda. Bolest byla až taková, že Zorka musela v čekárně zatlačovat slzy.

Zorce luplo v zádech

"Věděla jsem, že je zle hned, jak jsem vstala. Ale hrdinsky jsem nechala Míru odjet do práce, abych mu po pár minutách volala v slzách, že se musí vrátit domů, že se nedokážu postarat o Nikoláska," napsala Zorka k příspěvku na Instagramu. "Nikdy jsem nic takovýho nezažila, i když na bolavou krční páteř trpím. Když jsem se snažila udělat jakýkoli pohyb, vytryskly mi slzy bolestí," pokračovala.

Poté už následovala kontrola u praktika. "Paní doktorka mě vyhlásila invalidou týdne (i když bych mohla aspirovat i na celej měsíc), dostala jsem injekce a doporučení, že když to nebude lepší, mám zajet ještě na neurologii na kapačku," což se také stalo. Zorka skončila na kapačce. "Nedokázala jsem ani sedět v autě. Každá drobná zatáčka, každý ďolík v silnici, cítila jsem to všechno a jen se zavřenýma očima prodejchávala bolest. A co je na tom všem to nejhorší? Ta neschopnost starat se o vaše dítě. Když křičí 'mamii, mamiii' a sápe se po vás a chce pochovat a vy prostě nemůžete," popisovala smutně Hejdová, která v minulém roce moderovala reality show Love Island, kde měla se soutěžícími opravdu hezký vztah, hlavně s jednou z nich. Redakce eXtra.cz o tom informovala.

Zorka je na tom už lépe

"Situace je taková, že už jsem tak o 70 % lepší, ale stále v klidovém režimu. Uvidíme zítra. Je to jen drobnost. Něco, co je za pár dnů pryč a zas bude všechno fajn. Ale myslím na všechny, kteří se s jakýmkoli výrazným omezením nebo takovou bolestí potýkají týdny, měsíce, roky nebo třeba i celý život," dodala na závěr.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy