Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zorka Hejdová slíbila, že se nám ukáže v hodně titěrných bikinách! Anebo to bude jinak? V hlavní roli rozpálená Ibiza a David Guetta!

Zorka Hejdová jede na Ibizu a má speciální úkol.
Zdroj: Rádio Evropa 2
+ Další fotografie
Zorka Hejdová je pěkná holka, ví to o sobě a umí své půvaby prodat. Teď je před ní velká výzva a pro vás taky. Chcete letět na Ibizu s týmem Evropy 2, užít si žhavé léto a vytřískat z toho ještě něco navíc? Tahle soutěž vás bude bavit.

Co takhle týden na Ibize, největším party ostrově planety? Pláže, sluníčko, moře a nejvyhlášenější party na světě? A ještě v doprovodu například Zorky Hejdové? To vše a mnohem více mohou zažít společně s Crew Evropy 2 výherci její mega soutěže. Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Legendární ostrov plný nezapomenutelných zážitků Ibiza se tak znovu otřese v základech. S deseti výherci a jejich doprovodem pojede totiž početná partička z Evropy 2 ve složení Pavel Cejnar, DJ Michael Burian, Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra, Jindřich Ekl, Ondra Vodný a Katka Říhová.

Všichni se těší na nejrůznější zážitky, ale Zorka Hejdová tam jede za jediným cílem. Ulovit selfie s Davidem Guettou.

„Vsadila jsem se s Tomášem a Jindrou, že se procpu až k Davidu Guettovi a dám s ním selfie. Když se mi to nepodaří, budu muset v bikinách umýt klukům auta. Co bude ale ještě lepší, že když se mi to povede, půjdou mýt moje auto v plavkách oni,“ říká Zorka Hejdová.

Kdo si tedy nakonec zadovádí s mokrou houbou a pěnou, je zatím ve hvězdách, ale všichni tak trochu doufají, že se Zorce fotku získat nepodaří.

Související články

Další články