Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zorka Hejdová se chlubí těhotenským bříškem: Netuším, s čím se probudím za 2 měsíce

Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
těhotenství
Moderátorka Zorka Hejdová (30) prožívá se svým manželem Mírou Hejdou (37) jedno z nejkrásnějších životních období. Půvabná moderátorka je již v sedmém měsíci těhotenství a cobydup přivítají na svět jejich vysněné děťátko. Zorka Hejdová se rozhodla, že prozradí, co se o těhotenství zatím naučila a co ji překvapilo.

Půvabná moderátorka Zorka Hejdová se již brzy stane maminkou a její manžel Míra Hejda otcem. Krásné těhotenské období se rozhodla sdílet se svými fanoušky na sociálních sítích, kde také prozradila, co se za sedm měsíců těhotenství doposud naučila a dává tak rady dalším nastávajícím rodičům.

Tisíc maminek, tisíc názorů

Neexistuje žádná univerzální pravda! Ať už se to týká těhotenství, porodu, péče o dítě, výbavičky, spánku, neexistuje nic, na co by platilo jedno jediný pravidlo, který by člověk mohl brát za svý! Tisíc maminek, tisíc názorů a zkušeností. To, co vám jedna bude vyvracet, bude pro druhou posvátné a naopak.“ Což byl jeden z důvodů, proč se Zorka rozhodla téma těhotenství otevřít. „Každej příběh je jedinečnej a já se strašně těším na ten náš!“

Důležité je zachování pozitivního myšlení. „Já jsem v tomhle navíc fakt optimista a moje myšlení je myslím si (i přes nějaký přirozený strachy a obavy) maximálně pozitivní. Zažila jsem roky, kdy jsem pracovně fungovala i 20 hodin denně a ve 4 ráno den co den vstávala na další vysílání a do noci moderovala akce.“ Zorka si ale uvědomuje, že její nová životní role bude úplně jiný oříšek. „Tohle bude jiný. Úplně jiný, toho jsem si vědoma. Ale věřím si a jsem sama zvědavá, jak to v budoucnu třeba všechno přehodnotím. Ale to už ukáže čas a ten letí rychlostí blesku!“

Bříško nebříško

Krásná budoucí maminka odtajnila i fotky z aktuálního sedmého měsíce těhotenství. Jak je na tom s velikostí bříška? „Zdá se vám to bříško na sedmý měsíc velký?! No tak to se vám nezdá, to celkem je. Zkrátka nejsem jedna z těch, co jde k porodu a vypadá, že si pod šaty akorát strčila žlutej meloun! Nemám tušení, s čím se probudím za další dva měsíce,“ prozradila na svých sociálních sítích.

Související články

Další články