Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zorka Hejdová o synovi: Miminkovská éra je pryč, Nikolásek dělá první krůčky

Zorka a Míra se letos stali rodiči.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
mateřství

Moderátorka Zorka Hejdová (31) a její manžel moderátor Míra Hejda (38) se stali před sedmi měsíci novopečenými rodiči rozkošného syna Nikolase, který roste jako z vody. Důkazem jsou krásné snímky, které Zorka sdílela na svých sociálních sítích - dělí je přesně sedm měsíců. "Miminkovská éra je pryč, ale řeknu vám, je to čím dál lepší," svěřila se.

Zorka Hejdová se na svých sociálních sítích rozpovídala o mateřství, které obrátilo její svět vzhůru nohama. S manželem Mírou Hejdou se stali před sedmi měsíci rodiči syna Nikoláska. Těsně před porodem se nechala Zorka na památku zvěčnit a snímek považovala za nejkrásnější, který má. Nyní je ovšem favoritem jiná fotka.

Miminkovská éra je pryč: Děsí mě, jak ten čas uhání

"O sedm měsíců později jsme ji nafotili znovu, ale tenhle poklad v náruči jí dává úplně jinej rozměr. Dnes je mu sedm měsíců! A teprve teď začala ta opravdová "zábava" …zas mě o trošku víc děsí, jak ten čas uhání… říkala jsem si tak, když jsem dnes z obýváku stěhovala konferenční stolky, o který se umí tak krásně opřít a postavit se na nohy a pak hezky pěkně spadnout na kebuli.

A že těch pádů ještě bude, já vím. Ale to, že se už postaví na ty svoje malinký nožičky, je jaksi symbolický a člověku dochází, že ryzí miminkovská éra je pryč! Ale řeknu vám, je to čím dál lepší," svěřila se dojemně Zorka na svých sociálních sítích.

"Zory, vy jste bohyně. Nikolásek je krásný chlapeček a mateřství vám velmi svědčí," píší fanoušci ke snímkům. Lásku a podporu v komentáři Zorce zanechaly i Monika Marešová, která poslala srdíčko, a kolegyně Katka Říhová, jež okomentovala fotografie slovy: "Andělská nádhera."

Zorka i Míra jsou na svého malinkého syna již nyní velmi hrdí, a tak ho občas poodhalí i svým sledujícím, podle kterých je Nikolásek opravdu krásné miminko. Když komentují, zda je podobnější Zorce nebo Mírovi, na celé čáře vyhrává podobou tatínek.

Související články

Další články