Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zorka Hejdová brání Zástěru: Kdyby věděl, co se mezi holkama odehrává za peklíčko, rozhodl by se jinak

Zorce těhotenství velmi slušelo.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
přátelství

Jak už jsme vás na eXtra.cz informovali, Instagram moderátora Evropy 2 Tomáše Zástěry (42) během jeho účasti v reality show Survivor Česko na TV Nova spravuje jeho kolegyně a kamarádka Zorka Hejdová (31). I když mu před jeho odjezdem vyhrožovala, že na jeho profilu bude vyvádět různé lumpárny, nakonec se ukázalo, že se ho umí i pěkně zastat. 

Obranářka Zorka

Mít kamarádku, jako je Zorka Hejdová, by si jistě přál každý. Když totiž dostala pocit, že je jejímu kolegovi z rádia a momentálnímu členovi červeného VIP kmene Mao v soutěži Survivor Tomáši Zástěrovi ubližováno, hned se chytila příležitosti a ochranářsky se ho zastala.

Objevily se totiž spekulace, že Tomáš během svého boje o přežití a milionovou výhru na opuštěném ostrově v Dominikánské republice kuje pěkné pikle. Fanoušci pořadu totiž jen těžko rozdýchávají, že poradil nové člence červeného kmene Johy, že má do duelu s herečkou Bárou Jánovou (31) poslat modela Matěje Paprčiaka. Bohužel pohledný svalovec v duelu pohořel a musel se ze soutěže vrátit domů s prázdnou. Chápeme, že Matějův odchod hořce oplakalo hlavně ženské obecenstvo, které si teď bude muset najít jiný objekt svého zájmu.

Vzhledem k množícím se nehezkým reakcím na Tomášův účet se Zorka rozhodla zasáhnout a do instastories na moderátorově instagramovém profilu k celé věci vyjádřila i svůj názor. "Já si vůbec nemyslím, že se Tomáš připojil do jakékoliv aliance!" uvedla na začátku svého pohledu na situaci na kmenové radě v posledním díle Survivor 2022.

Tomáš hraje fér

"Myslím, že řekl Matěje na základě svých vlastních pocitů. Zřejmě mu připadal v týmu jako postradatelný a měl k tomu jistě svoje důvody. A co si budeme povídat, ta karanténa a odloučení od kmene, to žádnému hráči nepomohlo," obhajovala svého kamaráda známá moderátorka. "Kdyby věděl, že jeho slovo bude pro Johy svatý, možná by radil jinak, těžko říct, ale cítím, že ta situace na kmenové radě mu příjemná nebyla," dodala Zorka s tím, že si myslí, že kdyby měl Tomáš možnost poradit spoluhráčce až na kmenové radě, možná by spíše zvolil Veroniku Havlik, nejen proto, že je zvyklý jednat v nejlepším zájmu svého týmu, ale i proto, že dostala jako druhá největší počet hlasů.

"Podle mě až tam zjistil, jak jsou karty rozdaný a co se mezi těma holkama odehrává za peklíčko," sdělila followerům své dojmy. "Paktovat se a tvořit aliance je samozřejmě součástí hry, ale jak znám Tomáše, bude bojovat sám za sebe a rozhodovat s čistým svědomím až do posledního okamžiku hry," hájila dál kamaráda a dodala, že kdyby to tak nebylo, byla by z toho celého víc překvapená než samotní fanoušci Tomáše i celé show.

I když oblíbená moderátorka Tomáše ze začátku zlobila, že mu bude prostřednictvím jeho Instagramu domlouvat randíčka nebo propagovat toaletní papír, nakonec ukázala, že za tím, koho má ráda, stojí, ať se děje, co se děje. Je prostě vidět, že se na Zorce mateřství podepsalo a svého starého dobrého kamaráda hájí, jako by byl její vlastní syn.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy