Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zorka Hejdová bere dech: 3 měsíce po porodu ukázala skvostné tělo v plavkách

Zorka Hejdová bere dech: 3 měsíce po porodu ukázala skvostné tělo v plavkách
Zdroj: Se svolením Z. Hejdové / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
postava

Novopečená maminka, moderátorka Zorka Hejdová (31), se pochlubila skvostnou postavou v plavkách. Málokdo by věřil, že na světě společně s manželem Mírou Hejdou (37) jen před pouhými třemi měsíci přivítala jejich rozkošného syna Nikoláska. 

Zdá se, že moderátorka Zorka Hejdová již zatočila s poporodními kily jako mávnutím kouzelného proutku a mateřství ji skutečně velmi sluší. Od doby, kdy na světě s manželem moderátorem Mírou Hejdou přivítali syna Nikolase, jenom září.

Nedávno Zorka ukázala poporodní formu ve spodním prádle a její fanoušci ji zahrnuli samou chválou.

Na Šumavě jako doma

Ke shazování poporodních kil pomohla nejen bezmléčná dieta, kterou drží kvůli svému synovi, ale také pohyb, kterého má více než dost. Společně jako již tříčlenná rodina nedávno vyrazili na Šumavu, kde mají chalupu a cítí se tam jako doma. "Pár střípků z našeho týdnu na Šumavě. Rodina, přátelé, krásná příroda, skvělý jídlo… Některý fotky jsou kýč jak bič, ale taková Šumava v létě prostě je! Plná zářivých barev, které nepotřebují filtr! Tady to milujeme… tady už jsme jako doma," uvedla k nedávnému příspěvku na sociálních sítích.

V galerii se podívejte, jak mamince Zorce Hejdové mateřství sluší.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy