Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Zorce Hejdové došly nervy: Prý ničím svému synovi zdraví, nikdy by mě nenapadlo tohle někomu psát

Zorce už došly nervy a "chytrým maminkám" poslala vzkaz.
Zdroj: se souhlasem Z. Hejdové
reakce

Moderátorka Zorka Hejdová (30) se nedávno stala novopečenou maminkou rozkošného syna Nicolase, kterého se nemůže vynabažit a občas jej sdílí i na sociální sítě. Jak už to tak ve světě sociálních sítí bývá, tak se na Zorku často valí spousta vzkazů od jejích sledovatelek alias "chytrých maminek", které Zorce už několikrát vyčetly, co dělá jako maminka špatně a jak to dělat správně. Zorce už došla trpělivost a kritičkám poslala vzkaz.

Moderátorka Zorka Hejdová se se svým manželem Mírou těší z jejich novorozeného syna Nicolase, který roste jako z vody. Některé mateřské momenty se Zorka rozhodla prostřednictvím sociálních sítí sdílet i se svými fanoušky, což ovšem ne vždy nese pouze pozitivní reakce zpátky. Zorce Hejdové se ozvalo již tolik "chytrých maminek", že o svého syna nepečuje tak, jak má, a dokonce mu ničí zdraví, že se na tyhle neustálé kritičky rozhodla veřejně zareagovat.

Ničíš mu záda, je málo oblečený i způsobování chaosu v hlavě

"Hele holky, moje trpělivost snese hodně, ale vocaď pocaď. Už jsem se dozvěděla v directu za tři týdny opravdu leccos od chytrých maminek. Že malému ničím záda, že je málo oblečený a dokonce to, že když mám v obýváku puštěnou muziku, tak může mít následky, protože mu ta moje hudba způsobuje v hlavě chaos. To je zatím nejvíc zjištění," napsala Zorka, která na svém Instagramu ukázala i jednu ze zpráv.

Martino, připrav si nervy!

"Opravdu to dítě nemůže prostě v pohodě spinkat v košíku s matrací? Já vím, nemyslíte to špatně, jen pamatujte, že kdyby se každá máma starala hlavně o svoje dítě, bylo by o všechny dětičky na celém světě krásně postaráno," apeluje Zorka, která se rozhodla již předčasně psychicky připravit i její těhotnou kamarádku Martinu Pártlovou, ať má nervy jako z oceli. "Beru to s nadhledem a většinou mě to vlastně pobaví, jen je to fakt mazec, jak si některé mámy dovolí hodnotit některé věci z fotky, z videa. Hodnotit jiné mámy a jiné děti. V životě by mě nenapadlo někomu tohle psát. A Martino, připrav si nervy," dodala.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy