Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zorálek obvinil Babiše z podpory ilegálních migrantů! „On do svých drůbežáren dováží ilegální migranty, ohrožuje tím české občany!"

Zaorálek se s Babišem utkal v předvolebním duelu.
Lubomír Zaorálek (ČSSD) obvinil Andreje Babiše (ANO) z toho, že podporuje ilegální migraci. V předvolebním duelu na TV Nova měl důkazy, podle kterých agentura, která dodává zaměstnance do Vodňanských drůbežáren, byla dříve souzena za nelegální zaměstnávání.

„On do svých drůbežáren dováží ilegální migranty, ohrožuje tím české občany," dodal Zaorálek. „Pan Chovanec stále posílal kontrolu do vodňanských drůbežáren, ale nikdy nic nenašli," reagoval Babiš, který Zaorálkovo nařčení označil za lež.

Zaorálek ale nevyloučil, že by ČSSD šlo společně s ANO do vlády. Bude se orientovat podle toho, jak dopadne trestní stíhání Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo. Hned v úvodu debaty se oba politici rozmluvili o často diskutovaném zdražování másla. Zaorálek se zeptal Babiše, kolik trhne na tom, že Agrofert vyrábí polovinu másla v ČR. Podle něj by Babišův byznys mohl ohrozit vánoční oslavy kvůli růstu cen vajec.

Babiš obvinil ČSSD z korupce, její trvání přirovnal k délce seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Související články

Další články