Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zoolander 2 míří do kin a vy máte stále možnost vyhrát lístky na předpremiéru: Tuhle slávu musíte vidět!

Tady je celá Derekova rodinka pohromadě.
+ Další fotografie
Na hollywoodské premiéře ukázal Ben Stiller celou svou rodinku. S představitelkou Matildy, která si ve filmu zahrála investigativní novinářku, se oženil i v reálném životě. Společnost jim dělaly samozřejmě obě děti. Dcera Ella Olivia a syn s pohledem modrá ocel Quinlin Dempsey.

Ben Stiller má jedno z nejšťastnějších manželství v Hollywoodu. Svoji manželku si bral v roce 2000. Obřad probíhal na havajské pláži a musela to být obrovská romantika!

Páreček se poprvé setkal na natáčení pilotního dílu seriálu Heat Vision and Jack. Ten sice neměl úspěch a nakonec ani nedošlo k točení dalších dílů, ale pro manžele to mělo osudový význam. Pak si spolu zahráli v několika dalších filmech. Dokonce i v Zoolanderovi jedničce, kde si tahle blonďatá herečka zahrála investigativní novinářku, která nakonec Dereka zachrání ze spárů zločinného návrháře Mugata a jeho asistentky Katinky.

Po jeho boku se objevila i ve filmu Zoolander 2. Ben ji samozřejmě vzal na premiéru, kde jeho syn geniálně předváděl Derekovu pověstnou pózu modrá ocel.

My se vás teď ptáme, jak se postava Matildy a žena Bena Stillera jmenuje skutečným jménem?

Odpovědi posílejte na e-mailovou adresu michaela.dupalova@bigbangmedia.cz. Čeká vás tu posledních pár volných vstupenek!

Pokud uhádnete, dostaneme vás na předpremiéru Zoolandera 2, která se koná 17. 2. v 18:00 v pražském kině Atlas. Tedy o den dřív, než je oficiální premiéra!

Mohlo by vás zajímat

Další články