Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

ZOO je plná přeběhlíků ze Slunečné. Koho v novém seriálu uvidíte?

Seriál ZOO je plný přeběhlíků ze Slunečné
Zdroj: se souhlasem tv prima
+ Další 3 fotografie
nový seriál

První díl zbrusu nového českého seriálu ZOO míří na televizní obrazovky TV Prima již dnes večer. Příběh rodinné televizní podívané se odehrává v prostředí safari ve Dvoře Králové a diváci se mohou těšit na množství rozkošných zvířátek, nebezpečných predátorů a hvězdnou plejádu  oblíbených herců. V seriálu se ale neobjeví jen nové tváře, ale i řada herců, které můžete znát z oblíbeného seriálu Slunečná, který předává ZOO pomyslnou štafetu.

Lady X

Seriál Slunečná bude brzy končit, ale rozhodně se nemusíte bát, že byste přišli o herce, které jste si v něm tak oblíbili. V nových rolích, ve kterých se vám v ZOO představí, si je zaručeně zamilujete úplně stejně. Jednu z postav si střihne herečka Eva Burešová (28), která se z farmářky Týny promění ve Viktorii Viky Janečkovou. „Je to velmi rázná holka, která má problémy, dluhy, hádá se s bývalým partnerem. Ve dne se stará o děti, pomáhá, pracuje, a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru, kde pod maskou a parukou zpívá,“ popisuje svoji novou postavu krásná brunetka.

V nových rolích

Eva ale samozřejmě nebude jedinou přeběhlicí ze Slunečné. V novém primáckém seriálu se objeví Ondřej Pavelka (66), který se ze starosty Vacka promění v učitele a spisovatele Karla Rokla, a jeho drahou polovičkou mu bude herečka Veronika Freimanová (66). Lucie Polišenská (35) alias Julča Vacková Kabátová se stane Eliškou Krásnou, ošetřovatelkou žiraf a maminkou dvou sígrů. Chybět nebude ani Pavla Tomicová (59), bývalá Ála Konvičková, která si střihne roli Lucčiny maminky. Farmářka, kterou ve Slunečné hrála Tereza Brodská (53), se v ZOO změní v soudkyni Danuši Křížovou. „Hraji Danuši, soudkyni. Mimochodem, skvělou, empatickou, která absolutně miluje svoje vnoučata. Jsem s nimi ochotná dělat jakoukoli lumpárnu, ale docela trpím tím, že si můj syn, vdovec, našel novou přítelkyni,“ prozradila pro TV Prima známá herečka.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy