Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zombie Angelinu Jolie propustili z věznice: Všechno byl jen podvod

Zombie Angelinu Jolie Sahar Tabar propustili z věznice: Všechno byl jen podvod
Zdroj: Instagram Sahar Tabar
+ Dalších 6 fotografií
Zombice

Íránka, známá jako Zombie Angelina Jolie nebo Sahar Tabar (20), byla propuštěna z věznice. Tam ji odsoudili za znepokojivé snímky, na kterých vypadala jako oživlá mrtvola. Jak se ukázalo, vzhledu nedosáhla influencerka plastikami, jak původně tvrdila, ale pouze Photoshopem a dobrým make-upem.

Influencerka připomínající mrtvolu

Íránské influencerce Fatemeh Khishvand (20) dnes už svět neřekne jinak než Zombie Angelina Jolie. Dívka totiž nechvalně proslula způsobem, kterým se v minulosti prezentovala na sociálních sítích. Tvrdila, že prodělala na čtyřicet plastik, aby dosáhla svého zombie looku, který nápadně připomíná slavnou Angelinu Jolie... tedy za předpokladu, že by herečka strávila nějakou dobu pod zemí.

Byl to jen dobrý podvod

Šlo však pouze o personu, kterou Fatemeh pojmenovala jako Sahar Tabar. Kýženého vzhledu pak influencerka dosáhla pomocí Photoshopu a make-upu, jak přiznala. Žádné extrémní plastické operace neprodělala. Samotná Fatemeh tak ve skutečnosti vypadá úplně jinak, než jak ji většina světa zná. Angelinu Jolie ale nepřipomíná ani omylem. Není navíc ani vyhublá na kost a překypuje zdravím.

Jak se ukázalo, celý její bizarní vzhled byl pouhopouhý podvod, který se však influencerce šeredně nevyplatil. Dvacetiletá dívka si totiž vyslechla hrozivý rozsudek: 10 let v ženské věznici v Teheránu pro svůj neblahý vliv na teenagery a nedostatek respektu k zemi. Fatemeh se za svoje chování veřejně omluvila a z vězení byla kvůli mediálnímu tlaku propuštěna. O zprávě informoval deník The Sun.

Související články

Další články