Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zombie Angelina Jolie tvrdí, že se ve vězení nakazila koronavirem, dýchá jen díky ventilátoru

Zombie Angelina Jolie tvrdí, že se ve vězení nakazila koronavirem, dýchá jen díky ventilátoru
Zdroj: Instagram Sahar Tabar
+ Dalších 16 fotografií
nákaza
Nechvalně proslulá íránská instagramová hvězda Sahar Tabar, která se proslavila jako falešná Angelina Jolie, se nakazila koronavirem. Zombie Angelina, jejíž pravé jméno je Fatima Khishwand (22) si od loňského podzimu odpykává trest ve vězení za špatný vliv na mládež. V nehygienických podmínkách věznice údajně chytila koronavirus a je připojena na plicní ventilaci. Ač se její právník snaží Fatimu z vězení dostat, vypadá to, že tamní přísné zákony propuštění nedovolí.

Sahar Tabarová je v Íránu známou provokatérkou. Před třemi lety upravila svůj vzhled ve photoshopu a na sociálních sítích uváděla, že podstoupila 50 plastických operací, aby se slavné herecké krásce podobala.

Kažení mládeže

Později však přiznala, že si vymýšlela. Loni v říjnu při jednom ze zátahu na instagramové celebrity byla Sahar obviněna z několika trestných činů včetně rouhání, podněcování k násilí a vyzývání ke kažení mládeže.

Informaci, že se nakazila koronavirem, potvrdila sama Sahar. Jenže jak to tak vypadá, celé si to vymyslela. Za její propuštění bojuje právník Payam Derafshan. „Je pro nás nepřijatelné, aby tato mladá žena, která nyní chytila koronavirus během špatných podmínek ve vazbě, byla držena ve vězení delší dobu,“ řekl humanitární organizaci.

Nákazu si vymyslela?

Avšak mluvčí věznice v Teheránu tvrdí, že žena nakažená kronavirem není. "Vypadá to, že se stal zvyk z toho, aby úřady vše popíraly. Nemá žádný smysl to popírat. Ředitel věznice by měl uznat, že žena byla infikována i to, že je hospitalizována," brání se Sahařin právník. Ten zároveň vyzval úřady, aby propustily během pandemie nejenom jeho klientku, ale všechny ženy držené kvůli lehčím zločinům.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy