Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Zohavené tělo ženy našli uprostřed Bělského lesa: Mrazivé detaily bestiální vraždy

Zohavené tělo ženy našli uprostřed Bělského lesa: Mrazivé detaily bestiální vraždy
Zdroj: Facebook Bělský les
otřesný nález
Hrůzný nález učinili v Ostravě. Zhruba uprostřed lesoparku Bělský les, který je návštěvníky velmi oblíbený, bylo objeveno zohyzděné ženské tělo. Ukázalo se, že žena byla obětí svého známého, se kterým se před jeho strašlivým činem pohádala.

Policisté dopadli vraha velmi záhy. "Krajští kriminalisté obvinili 63letého muže z trestného činu vraždy. Obviněný se pohyboval na frekventovaném místě městského obvodu Ostrava – Jih, v lokalitě Bělského lesa, s o dva roky starší ženou. Mezi dvojicí, která se znala, mělo dojít ke slovní rozepři. Muž po hádce pětašedesátileté ženě způsobil bodnořezná zranění v horní oblasti těla. Žena zraněním na místě podlehla. Byla nařízena soudní pitva," uvedla policejní mluvčí Soňa Štětínská.

"Na místo přijeli v první chvíli policisté Městského ředitelství policie Ostrava, kteří neprodleně začali kromě jiného zjišťovat informace vedoucí k podezřelé osobě. V činnosti pokračovali i po příjezdu krajských kriminalistů specializujících se na násilnou trestnou činnost, kteří si věc vzhledem k příslušnosti převzali. Ostravští policisté se díky znalosti prostředí a dalších okolností ve velmi krátké době dobrali k osobě, která mohla být označena za podezřelou. Kriminalisté muže pohybujícího se po Ostravě nedlouho po skutku zadrželi," doplnila

Muži hrozí za brutální ubodání známé trest ve výši od deseti do osmnácti let. Každopádně obyvatelé Ostravy a návštěvníci oblíbeného Bělského lesa si mohou oddychnout, že se nejednalo o útok nějakého maniaka na náhodnou ženu.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy