Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Znuděná Emma a spokojený Jordy s kabelkou: Proč se Smetana přestala usmívat

Nad čím asi Emma přemýšlí.
Zdroj: eXtra.cz/Jiří Masojídek
+ Dalších 13 fotografií

Patří mezi naše nejkrásnější zpěvačky, něco tomu ale chybí. Emma Smetana jako by se na karlovarské kolonádě odnaučila usmívat. Fotoreportéři eXtra.cz na ni narazili na koncertě NobodyListena a Emma nepůsobila, že by byla zrovna v nejlepším rozpoložení. 

Není jenom talentovaná, ale také krásná. A Emma Smetana to ví. V Karlových Varech ale jako by nebyla ve své kůži. V neděli večer sice s Jordanem Hajem vyrazila na koncert jejich společného kamaráda NobodyListena, který tentokrát vystupoval v Mattoni stánku, avšak zdálo se, že si Emma jeho vystoupení vůbec neužívá.

Emma bez nálady

Ačkoli byla obklopena svými přáteli a po svém boku měla muže svého života, nedokázala na své tváři vykouzlit úsměv, který jí přitom tolik sluší. Jako by ji něco trápilo. Nebo jenom jednoduše neměla důvod k úsměvu.

Nervózním dojmem působil i Jordan, který ve VIP zóně neustále pochodoval sem tam a s někým si horlivě dopisoval. Dost možná řešil, jaká sukně by příště lépe zvýraznila jeho siluetu. Včera totiž měl na sobě klasické kalhoty. Paradoxem ale je, že ačkoli byl bez sukně, kabelku si vzít nezapomněl. Je tedy otázkou, zda tohle nebyl důvod, proč Emma nedokázala za celou dobu pozvednout koutky úst.

Proč se neusmívá

Není totiž tajemstvím, že ženy jsou na své kabelky fixované a žádné by se nelíbilo, pokud by se o ni musela dělit se svým partnerem. Ledaže by si Jordy stihl nakoupit vlastní. To se budeme muset nechat překvapit až na příště, s jakým modelem vyrazí do festivalového dění. I tak si ale myslíme, že by Emmě určitě úsměv slušel víc.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy