Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Znovuzrozená Kuchařová: Tímto krokem se už definitivně odpoutala od Ondřeje Brzobohatého!

Daniela Písařovicová, Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Změna

Taťána Kuchařová (34) se již nadobro odpoutala od svého nyní již bývalého muže Ondřeje Gregora Brzobohatého (39). Jak sama prozradila na svém Instagramu, oficiálně si již změnila příjmení z Gregor Brzobohaté na Kuchařovou. 

Miss World z roku 2006 Taťána Kuchařová se od svého bývalého manžela Ondřeje Brzobohatého nadobro odprostila. Na Instagramu se jí lidé ptali na to, zda si nechá exmanželovo příjmení, nebo zda se vrátí ke svému dívčímu. Na to Taťána odpověděla: „Jsem už dávno Kuchařová, ale na sociálních sítích to trvá.“

Zdá se tak, že je modelka již rozvedená a znovu se jmenuje Taťána Kuchařová, jak si ji ostatně většina světa pamatuje, jelikož s tímto příjmením vyhrála v roce 2006 světovou soutěž krásy. Tehdy jí bylo osmnáct let, a jak před lety napsal web Smh.com, podařilo se jí porazit 103 dalších žen ze všech koutů světa.

Nové vztahy

Na Instagramu se sice stále jmenuje Taťána Gregor Brzobohatá, ovšem dle její odpovědi je na vině právě pomalá sociální síť, které jakékoliv změny trvají.

Zatímco je Taťána sama, Ondřej si již užívá ve vztahu s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43). Jak navíc píše Blesk, zdá se, že Ondřej našel vhodnou partii. Alespoň to si myslí Ondřejova maminka Hana Gregorová (69), která si s Písařovicovou, narozdíl od Kuchařové, rozumí.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy