Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Znovuzrozená Daisy Lee se prý zbavila drog. Teď chce rozjet byznys s návykovou látkou

Daisy Lee
Zdroj: se souhlasem Daisy Lee
+ Další 4 fotografie
proměna

Influencerka a hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee strávila dovolenou v Ekvádoru, ze které se vrátila jako znovuzrozená. Nyní se svým fanouškům na Instagramu svěřila se svým novým byznys plánem. Otázkou ale je, jestli nesklouzne zpět do zajetých kolejí. 

Nové plány

Po svém návratu z Ekvádoru je pornohvězda Karolína Urbanová alias Daisy Lee jako vyměněná. U jihoamerických šamanů absolvovala několik ceremonií, během nichž se léčila pomocí ayahuascy neboli halucinogenní směsi z rostlin, která se využívá jako posvátná medicína. Nyní je influencerka plná elánu a pozitivní energie a plánuje rozjet nový byznys.

"Pracuju teď na tom, jak sem legálně dovážet rapé," uvedla vnadná blondýnka ve storíčkách na svém Instagramu a vzápětí fanouškům popsala, o co se jedná. "Je to přírodní produkt, který se fouká do nosu a nakopne vás to. Už jsem to dávala zkusit pár kamarádkám a byly nadšené," dodala.

Staré zvyky

Vzhledem k tomu, že Daisy otevřeně přiznala svůj problém se závislostí na drogách, je otázkou, zda užíváním rapé nebude udržovat zajeté rituály. "Upřímně je to, jako byste si dali lajnu. Pak vás to prostě na hoďku, dvě nakopne, ale samozřejmě podle toho, na co je kdo zvyklej," prozradila o účincích posvátného tabáku.

Jak je uvedeno na webu Chrisantem, rapé se vyrábí z rostliny nicotiana rustica a de facto jde o silný tabák smíchaný ještě s několika dalšími rostlinami. Hlavní účinná složka je nikotin. Udává se, že tento druh obsahuje asi 15-20 x víc nikotinu než běžně dostupný nicotiana tabacum. Právě proto jde o návykovou látku, podobně jako v případě cigaret.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy