Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Znovu zamilovaná? Hana Gregorová po boku s novým mužem: A zase je mnohem mladší!

Zdroj:
Před časem jí zkrachoval vztah s mladým milencem, který bral drogy. Herečka Hana Gregorová (65) se na čas, kdy se zhrzený partner začal projevovat na sociální síti, stáhla z veřejného dění. Bylo jí trapně nejspíš i za něj... Nepřestala ale žít a teď ji fotografové zachytili po boku s novým mužem, vizuálně mnohem mladším.

Zjevné je, že si Hana Gregorová ráda užívá přízně mladších mužů. Alespoň snímky, které pořídili fotografové, o tom svědčí. Herečka si vyrazila po delší době do společnosti jednoznačně v dobré náladě.

Tu tam jsou totiž časy, kdy jí bývalý partner skládal na Facebooku vulgárně laděné básničky a zveřejňoval jejich společné snímky. Národu byla pro legraci. A on měl z ostudy kabát. Hana se ale drží hesla, že vše odnese čas a teď to vypadá, že na řádění šíleného muže už zapomněla. Možná jí pomohl právě mladík, se kterým si vyrazila večerní Prahou, kdy poté zamířili na premiéru muzikálu Kapeska. Že by šlo o novou lásku, nebo jen kamaráda, který starší herečce slouží jako doprovod? To ví jen oni dva.

Související články

Další články