Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Znovu ve válce: Míšu Ochotskou a Lukáše Rosola čeká další soud! A zase jde o syna

+ Dalších 16 fotografií
tahanice
Bývalá hvězda televize Nova Michaela Ochotská (33) je pořádně naštvaná a může za to její exmanžel Lukáš Rosol (33). Ten si totiž na sociální síti postěžoval, jak málo vídá syna Andrého (3)... Jenže podle informací, které má eXtra.cz k dispozici si za to tenista může tak trošku sám... Navíc se podle našeho zdroje schyluje k dalšímu soudu, který vyvolal Rosol. A půjde hodně do tuhého. Ve hře jsou totiž peníze.

Říká se, že ve vztazích i v systému dělá problémy vždy ten, kdo se cítí v nevýhodě. A z Rosolova jednání se tak dá usuzovat. „Konečně spolu, Andreasku. Tento rok bohužel jen potřetí, snad se uvidíme ještě do Vánoc!“ napsal na Instagramu Lukáš Rosol a pak si ještě postěžoval, že více neměl dovoleno.

Podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, má ale Rosol s Ochotskou soudem stvrzenou dohodu, že svého syna může bez problému vídat. Jenže Ochotská nežije v Praze a co se tak mezi známými obou exmanželů šušká, Rosol se nechce tahat do Bruntálu, kde Ochotská aktuálně žije. „Pro Lukáše to je daleko a je to pro něj problém,“ řekl nám Rosolův blízký kamarád.

Redakce oslovila Michaelu Ochotskou, jak to tedy ve skutečnosti je. „Nezlobte se, ale nebudu nic komentovat s ohledem na našeho společného syna,“ napsala nám Ochotská v SMS zprávě.

Jenže podle našich informací má Ochotská ke zdrženlivosti důvod. Rosolovi prý syna nebrání vídat, ale především se mezi oběma schyluje k další soudní bitvě. „Půjde o peníze. Soud vyvolal Lukáš, kdy se mu nelíbí, kolik musí Míše na syna platit. Oba se tak znovu potkají u soudu,“ řekl nám dobře informovaný zdroj.

Jak to mezi oběma exmaželi dopadne a zda Rosol se svou žádostí u soudu uspěje, to ukáží až následující dny.

Mohlo by vás zajímat

Další články