Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Znovu těhotná Lela: Miminko prozradila kytice, Karlos se nachází v radostném šoku

Znovu těhotná Lela Ceterová: Miminko prozradila kytice
Zdroj: Se souhlasem Lely Ceterové
+ Dalších 6 fotografií
Těhotenství

Půvabná Lela Ceterová (31) má opět důvod k radosti. Lela sice těhotenství prozrazovat nechtěla, ale její snoubenec Karlos Vémola (35) je jako neřízená střela a informaci prozradil spontánně během natáčení Karlos Show. Jeho milovaná ovšem nenápadně už něco naznačila v polovině dubna, kdy lidé pod snímkem s tajemnou kyticí začali spekulovat, zda Lela náhodou není v tom. 

MMA zápasník Karlos Vémola se brzy stane trojnásobným tatínkem. Podle Blesku informaci prozradil spontánně během natáčení Karlos Show. "Jsem těhotná," přečetl zápasník při natáčení pořadu zprávu, kterou Lela napsala poté, co navštívila lékaře.

"Nikomu to hlavně neříkej," citoval vzkaz od své nastávající dál a usmíval se. Všichni moc dobře vědí, že Karlos je občas neřízená střela a prozradí i to, co nemá. 

„Byl to pro mě šok, ale mám radost. Lela mi to napsala uprostřed Karlos Show. Napsala mi, že je těhotná čtyři týdny,“ řekl Karlos Vémola v živém vysílání na Instagramu.

V prosinci 2019 se Lele a Karlosovi narodila dcera Lili, která se tedy už nyní může těšit na bratříčka nebo sestřičku.

"Mám teď slíbeného kluka," radoval se Karlos. Lela ale na sociálních sítích poskytla první indicie již v polovině dubna, kdy si na sociální sítě umístila snímek s nádherným pugétem růží.

"Pro mě je právě tato květina nejspeciálnější," napsala tajemně. Pod snímkem se to začalo okamžitě hemžit spekulacemi od fanoušků, zda Lela náhodou není v tom.

"A proč právě tato? Jste těhotná," psali lidé a měli pravdu. Rodina Karlose Vémoly se opět rozroste. S bývalou partnerkou, která žije v Anglii, má syna a nyní by si přál dalšího. Tak uvidíme, zda se dočká chlapečka nebo holčičky. 

"Lela ví, že to není ani první, ani poslední dítě, takže jestli to bude chlapeček, nebo holčička, to je úplně jedno. Když to nebude teď, tak to bude potom. Lela už mi zakázala další zvířata, tak budou děti,“ směje se Terminátor.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy