Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Znovu řeší Ortel! Co Radek Banga vzkazuje Lucii Bílé, která ho natřela?

+ Další 4 fotografie
Před pár lety se nemluvilo o nikom jiném než o něm. Radek Banga (37) totiž odešel z přímého přenosu předávání Českého slavíka na protest proti tomu, že cenu získala i velmi kontroverzní kapela Ortel, která podle něj svými texty šíří absolutní nenávist. Tehdy ho kritizovala i Lucie Bílá (53), které ale už od té doby odpustil. Podívejte se na rozhovor se zpěvákem ve videu.

Producent a zpěvák Radek Banga je pro některé lidi velký sympaťák, jiní mu pro jeho názory nemohou přijít na jméno. Zvlášť po události na Českém slavíku.

„Postavil se za mě Matěj Ruppert, Dan Bárta, Vladimír 518, hodně lidí. Vlastně i Adam Mišík zpětně zhodnotil, že nebyl dost rychlý. Nevyčítám to většině těch lidí. I s tou Luckou to bylo nešťastný, ona vlastně nereagovala na mě,“ má pro Slavici pochopení Radek Banga.

„Žijeme v krásné zemi, kde bychom si měli vážit jeden druhého. Gesto Radka Bangy bylo velmi zbytečné. Jsou věci, které se neříkají veřejně, ale měly by se říkat v soukromí,“ řekla ale tehdy podle Blesku Lucie Bílá (53). Je fajn vidět, že Radek je se situací dávno smířený a nehledá imaginární protivníky.

Bezdomovectví

Jak se stalo, že má absolutně neidentické dvojče? Jaký byl jeho první honorář? Proč je pyšný na své velmi vulgární texty songů z mládí, za které ho plísní příznivci Ortelu? Jak dál vzpomíná na kauzu jeho protest odchodu z Českého slavíka, po které přišla vlna rasistických urážek? Co si myslí o Češích? Proč objíždí gymnázia s přednáškami? Jak se stal bezdomovcem a jak plánoval v nouzi sehnat peníze na rohlíky? To vše prozradil Evě Decastelo (41) ve videu, které si můžete pustit na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 5. ledna 2020.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články