Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Znovu jako lovec: Jiří Kajínek se svlékl a ukázal svou zbraň

Jiří Kajínek znovu jako lovec...
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
na rybách
Mnozí ho mají za člověka, který rozumí střelným zbraním... Aby také ne, když si odpykal ve vězení 23 let za dvojnásobnou vraždu, ke které se nikdy nepřiznal a je doposud kolem ní hodně nejasností. Dnes už je více než dva roky na svobodě, kterou si vychutnává plnými doušky. A dokonce předvedl, že role lovce mu je hodně blízká.

Kajínkův případ rozdělil lidi na dva tábory - jedni jsou přesvědčení o tom, že nikdy kvůli němu lidské životy nevyhasly, jiní věří v opak. Jiří Kajínek ale na etapu, kdy seděl ve vězení, dávno hodil za hlavu a žije vysněný život. Má partnerku, peníze a svobodu. Teď se dokonce pochlubil, jak si ji užívá.

"Rybaření miluji a vyjeli jsem si s přáteli, tak jsem i něco chytil. Lovení mě jako většinu chlapů baví. Před pár dny jsme byli i v Itálii na dovolené, tak jsme si to užili," řekl eXtra.cz sympatický Jiří Kajínek, který odhalil i své tělo a nástroj, na který parádní kousky z vody tahá ven.

Kajínek od doby, co byl propuštěn na svobodu je příkladný člověk. Má toho hodně za sebou a nahrazuje si dny strávené za mřížemi, o kterých říká, že byly způsobeny justičním omylem. Na to jak nejznámější omilostněný vězeň umí žít, se podívejte do galerie.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy