Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zničující zpráva pro sedmičlennou rodinu: Oběma rodičům diagnostikovali rakovinu v pokročilém stadiu

Sarah a Steve Thawley: Rodičům pěti dětí byla diagnostikována zákeřná nemoc
Zdroj: GoFundMe.com
PŘÍBĚH
Zdrcující zpráva pro sedmičlennou rodinu z Velké Británie. Oběma rodičům pěti dětí byla pár měsíců po sobě diagnostikována rakovina v pokročilém stadiu. Rodině můžete pomoci skrze veřejnou sbírku.

Deník The Sun informuje, že Sarah Thawley byla jen osm týdnů po porodu svého syna Arthura, když jí 16. května 2020 lékaři diagnostikovali rakovinu prsu ve čtvrtém stadiu. Matka pěti dětí nastoupila na chemoterapii a kvůli probíhající pandemii koronaviru v nemocnici úplně sama. Jejím jediným přáním bylo, aby se vrátila domů k dětem, což se nakonec vyplnilo a ona mohla nastoupit do domácí péče.

Lékaři jí dávali pár týdnů života, jenomže ona našla vnitřní sílu a projevila obří touhu žít dál se svými dětmi, a nakonec se ukázalo, že její zdravotní stav se začal zlepšovat. Sarah léčbu dokončila v říjnu loňského roku. V ten moment ale přišla další rána, otec rodiny, fotbalový trenér Steve začal mít problémy s polykáním, a tak navštívil lékaře. Ten ho hned s obavami poslal na další prohlídky.

Série vyšetření 11. prosince 2020 potvrdila, že Steve trpí rakovinou žaludku a rovněž je ve čtvrtém stadiu. Po Novém roce Steve nastoupil na chemoterapii a snaží se válčit proti nekompromisní nemoci, co to jen jde.

Bojovat s hrůznou nemocí a do toho se starat o pět dětí a neustále jim vysvětlovat, že vše bude v pořádku, musí být náročné. Naštěstí rodina má řadu úžasných přátel, kteří se semkli a rozhodli se pomoci rodině v krušném životním období. Uspořádali veřejnou sbírku na stránce GoFundMe, kde můžete přispět i vy, zároveň se zde dočtete více o příběhu manželů Sarah a Steva a jejich rodiny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy