Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zničím ti život! Elišce Ruskové (15) ukradli identitu, útočník jí může nenávratně zavařit

Kdo se snaží Elišce Ruskové uškodit?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Eliška Rusková (15), která v SuperStar 2018 skončila na druhém místě, má před sebou mraky možností. Již v útlém věku si může splnit sen a stát se úspěšnou zpěvačkou. Najdou se ale tací, kteří mladinké krásce nabytou slávu závidí a nemohou se přenést přes to, že se jí daří. Na Instagramu jí ukradli identitu!

Eliška Rusková se stala vůbec první účastnicí SuperStar, která se teprve v patnácti letech dostala tak daleko. Jen pár hlasů ji dělilo od toho, aby se stala vítězkou místo Terezy Maškové (22).

Bohužel se našly desítky závistivců, kteří chtějí Elišce život pořádně znepříjemnit. Když si na Instagramu změnila jméno (přidala si za něj slovo „official“), okamžitě toho někdo využil a začal se za ni vydávat. A dokonce to dal vědět i samotné Ruskové!

„Nechápu, proč sis dala to trapné official. Stejně tě nikdo nemá rád a pro lidi, kteří tebou opovrhují tak jako já, je to k smíchu. Je fajn, že se teď může vlastně jmenovat stejně jako ty předtím a napsat třeba i tvým kamarádům. Děkuji za příležitost. Vím toho na tebe dost. A kdo ví, možná i něco málo přihodím,“ napsal neznámý útočník Elišce.

„Mám skvělý zdroj informací, který se vydává za tvého dobrého přítele. Nikdy nezjistíš, kdo to je, čubko,“ tvrdil. A nakonec přišla drsná výhrůžka: „Zničím ti život, budeš se divit!“

Účet, z nějž tato zpráva Elišce přišla, už je zablokovaný. Je však pouhou otázkou času, kdy se vynoří někdo další a bude ji chtít potopit. Držíme Ruskové palce, aby to ustála!

Mohlo by vás zajímat

Další články