Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Zničily ho drogy a divoký styl života! Aaron Carter skončil v poutech

Americká policie nechala ze své databáze uvolnit snímek jistého Aarona Cartera (29). Muž ve svém autě převážel drogy. Možná si Aarona pamatujete jako roztomilého klučinu, který kdysi válcoval hitparády.

Čas letí a neumí ho zastavit ani Aaron Carter. A když svůj život naplníte drogami, tak všechno utíká tak nějak rychleji. Aaron Carter se proslavil sladkým jednoduchým popem. Cestu mu ukázal jeho bratr Nick Carter, který byl členem populární chlapecké partičky Backstreet Boys.

Dnes je vidět, že Aaron narůstající slávu vůbec neunesl. Hvězdou se stal v sedmi letech, pak následoval sešup na samé dno.

V americkém státě Georgia si ho všimla hlídka, jak jeho vůz křižuje silnici podivným stylem. Když si strážci zákona auto více proklepli, tak zjistili, že Carter převáží marihuanu. Průšvih byl na světě. Na druhé straně si zase po letech na něj alespoň takto vzpomněli fanoušci.

Mohlo by vás zajímat

Další články