Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

ZNIČILI STARDANCE? Genzera do poroty nikdy! Diváci se bouří kvůli změnám

Richard Genzer a Jana Zelenková.
Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Dalších 22 fotografií
ZKLAMÁNÍ
Novinky v jubilejní desáté řadě StarDance jistě někoho potěší, řada lidí je ale pořádně znechucena! Česká televize totiž zařízla všechny dosavadní profesionální tanečníky a tanečnice a zásadním způsobem obměnila i porotu, když vyhodila Václava Kuneše i Radka Balaše, které nahradila Janem Tománkem a Richardem Genzerem. A právě ten dle všech předpokladů hnul žlučí největšímu počtu kritiků!

Změny jsou dobré, ale drastické jsou už moc! Zhruba takhle by se daly shrnout výtky diváků, kterým se překopání úplně všeho v taneční reality show hrubě nelíbí.

„Nevím, koho Richard Genzer svým dosavadním životem a vulgárním humorem přesvědčil k tomu, že se hodí do poroty pořadu na trochu vyšší úrovni,“ kroutí hlavou David.

„Na jeho vulgarity tedy zrovna zvědavá nejsem,“ zlobí se Zdeňka.

„Ač mi pan Genzer nevadí, tak bohužel nejsem ani trochu nadšená z jeho usednuti v porotě. Obávám se jeho humoru, o kterém si myslím, že se do tohoto pořadu moc nehodí,“ myslí si Míša.

Konečná

Ale i další změny nejsou řadě lidí po vůli. Diváci kritizují angažování biatlonistky Gabriely Koukalové nebo zaříznutí dosavadních tanečních partnerů a partnerek. Naproti tomu taková Veronika Kubařová, která bude tančit s Dominikem Vodičkou, sklidila vesměs jen kladné reakce. U Kovyho se nelíbí snad jen to, že nepřinesl tanečnici kytku a nabízel jí tykání.

„Další úpadek, nejprve Koukalová a teď Genzer. Tak jsem asi skončila,“ prozrazuje Dana.

Jiní zase připomínají vlastní slova Genzera o tom, že společenskému tanci vůbec nerozumí, proto se podivují, o čem by tak chtěl v porotě mluvit, když o tom nemá ani páru.

„Teď jsem se dozvěděla, že tam nebudou žádní profi tanečníci z minula, jsem zklamaná. Doufala jsem, že některé velmi sympatické uvidím znovu. Někdy nejsou změny za každou cenu to pravé ořechové,“ smutní Kateřina.

Uvidíme, zda zklamání kritikům vydrží až do podzimu, kdy desátá série tanečních večerů odstartuje.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy