Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zničil platnost PANENSKÉHO LEJSTRA! Bohuš nám popsal, jak z Lucie (16) UDĚLAL ŽENU

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
PŘIZNÁNÍ
Jen co lidem pomyslně před očima zamával potvrzením, že jeho partnerka je stále panna, takže není žádný prznič dospívajících dětí, už přiznává, že se svou šestnáctiletou dívkou má plnohodnotný vztah. Bohuš Matuš (45) eXtra.cz přiznal, kdy k tomu poprvé došlo s mnoha podrobnostmi!

„S Luckou nic nemám, je panna!“ dušoval se ještě před pár dny zpěvák tvrdící, že na to má doklad od doktora. Když jsme mu vysvětlovali, že by si ho Lucie (16) musela nechat vystavovat každý den, aby měl platnost, pochopil, jakou prohlásil blbost a že místo toho, aby chránil pověst své slečny, jí udělal ještě větší ostudu.

„Musel jsem přiznat, že spolu spíme, protože jsem si uvědomil, že to tvrzení o panenském testu bylo trapné. Ale ten papír skutečně kdysi existoval. Byla s maminkou na klasické gynekologické prohlídce, jen je to už stará záležitost,“ řekl eXtra.cz Bohuš.

Frigidita

„Je jí šestnáct, když jsem ji poznal, myslel jsem, že jí je daleko víc. Dlouho jsme spolu nic neměli. Moc na sex nejsem, i z toho důvodu mě po letech vztahu bývalá přítelkyně Nikolka opustila. Bez sexu trpěla. Bylo mi jí hrozně líto, ale takhle to zkrátka mám. Holky mě vlastně vždycky musely znásilnit nebo opít,“ vysvětluje Matuš (45).

A kdy to poprvé vůbec proběhlo?

Tenkrát poprvé

„S Lucinkou jsem samozřejmě něco měl. Ne moc, bylo to jen párkrát, ale měl. Většinou k večeru. Než k tomu došlo, trvalo to dlouho. Skoro třičtvrtě roku jsem se držel. Sám bych do toho ale asi nešel,“ naznačuje, že i tentokrát musela Lucie iniciativu převzít sama.

„Ze začátku ji rodiče ke mně ani nepouštěli. Vlastně to dlouho ani nevěděli. Až když Lucinka seděla s maminkou na Plesu upírů, řekla jí, že randí s tím hlavním zpěvákem. Maminka od začátku nebyla proti, měla a má mě strašně ráda,“ dodal Matuš, který doufá, že jeho soukromí bude teď chvilku stranou veřejného zájmu a že se lidé budou také víc zajímat o jeho profesi zpěváka.

Související články

Další články