Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zničený Soukup po porodu Hanychové baví internet: Rodil jste vy nebo Agáta, dobírají si ho lidé

Agáta a Jaromír promluvili o svém soukromí.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 5 fotografií
porod

Je to tady, Agáta Hanychová (37) se stala potřetí maminkou. Influencerka spolu se svým partnerem Jaromírem Soukupem (54) přivítali na světě dcerku Rozárii. Jen pár minut po porodu natočila Agáta z nemocničního lůžka krátké video na Instagram, na kterém vypadá výborně. Jako by ani nerodila! Zato mediální magnát byl značně znaven.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se stali rodiči. Ačkoli měla Rozárka přijít na svět až 28.4., tedy na Agátiny narozeniny, holčička si pospíšila. Radostnou novinku influencerka ihned oznámila na svém Instagramu spolu s fotkou informační kartičky novorozence. Nebyla by to však Agáta, pokud by nenatočila pár minut po porodu i video.

Dcera slavné herečky Veroniky Žilkové všechny fanoušky překvapila svým vzhledem. V obličeji neměla vidět ani špetku únavy. Oproti tomu Soukup vypadá, jako by fáral celý večer v dolech. Toho si všimli i někteří followeři. "Ty jsi neskutečná. Člověk by řekl, že rodil Jaromír, ten je tak vyčerpaný, a ty plná elánu před i po," píše uživatel jarkaffl pod video novopečené rodinky. "Tvl jestli budu ještě někdy rodit, chci vypadat jako ty, Agáto," dodává další.

Do trojnásobného tatínka si mírně rýpla i Lucie Šlégrová, miss a manželka bývalého hokejového reprezentanta Jiřího Šlégra. "Gratuluji tobě i Jaromírovi, který evidentně rodil za tebe. Jsi neskutečná, ta tvoje energie a hlavně se z ničeho nepo… a to já na tobě miluju. Holky, odpočívejte, ať jste hlavně v pořádku. Obrovská gratulace, super ženo."

Několikanásobní rodiče

Agáta má už zkušenosti s rolí maminky. Z předešlých vztahů s Mirkem Dopitou a Jakubem Prachařem má dvě děti - jedenáctiletého syna Kryšpína a pětiletou dceru Miu. Soukup má dvě dospělé děti z předchozího manželství s ekonomkou Monikou Drdlíkovou, jak informoval iDnes. Syn Lukáš je manažer a dcera Natálie je milovnicí dostihového a jezdeckého sportu.

Související články

Další články