Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zničený Ozzy Osbourne ruší všechny evropské koncerty. Prince temnoty zradilo křehké zdraví

Ozzy Osbourne vypadá stále hůř. Za jeho špatný zdravotní stav může vážná nemoc.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Zdravotní stav

Zpěvák Ozzy Osbourne (74) oznámil, že ruší své turné. Na Instagramu se rozepsal o zdravotních problémech, které ho donutily evropské plány ukončit. „Chci poděkovat své rodině, kapele, mé partě, mým dlouholetým přátelům, Judas Priest, a samozřejmě mým fanouškům za jejich nekonečnou obětavost, loajalitu a podporu a za to, že mi dali život, o jakém jsem nikdy ani nesnil,“ napsal. 

To, o čem se dlouho spekulovalo, je nakonec pravdou. Zpěvák Ozzy Osbourne ruší kvůli zdravotním komplikacím své evropské turné.

„Tohle je pravděpodobně jedna z nejtěžších věcí, kterou jsem kdy musel se svými věrnými fanoušky sdílet. Jak možná všichni víte, před čtyřmi lety, tento měsíc, jsem měl velkou nehodu, při níž jsem si poškodil páteř. Mým jediným cílem během této doby bylo vrátit se na scénu. Můj hlas při zpěvu je v pořádku. Po třech operacích a různých sezeních je však mé tělo stále fyzicky slabé,“ napsal na svůj Instagram.

Ozzy zrušil i koncert v Praze

„Nikdy by mě nenapadlo, že mé dny na turné skončí tímto způsobem. Chci poděkovat své rodině, kapele, mé partě, mým dlouholetým přátelům, Judas Priest, a samozřejmě mým fanouškům za jejich nekonečnou obětavost, loajalitu a podporu a za to, že mi dali život, o jakém jsem nikdy ani nesnil,“ napsal k příspěvku.

Ozzy měl vystoupit spolu s kapelou Judas Priest také v Praze, konkrétně v pátek 19. května 2023. I tento termín je však zrušen. „Vrácení vstupenek je možné v místě nákupu,“ uvedl ještě Ozzy v příspěvku.

Legendární zpěvák se zranil před čtyřmi lety při pádu, což zhoršilo jeho zranění, které utrpěl v roce 2003 na čtyřkolce, jak informoval web BBC.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy