Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zničení expartneři Michal Hrdlička a Lucie Borhyová: V jejich rodinách řádí smrt…

+ Dalších 9 fotografií
Lucie Borhyová (40) stejně jako otec její dcery Michal Hrdlička (29) prožívají nejsmutnější životní období. Důvodem je úmrtí v rodině. Moderátorce odešel milovaný dědeček Karel a známému sportovnímu komentátorovi po dlouhém boji s rakovinou tatínek Václav (+56). Stalo se tak jen měsíc po jeho svatbě s Karolínou Plíškovou.

Obě slavná jména a bývalí partneři prožívají skutečně těžké životní období. A svou bolest v srdci se nesnaží skrývat, není k tomu ani důvod. Zemřeli jim milovaní lidé, členové rodiny. „Táto, děkuju Ti za vše. Děkuju Ti za tvou pozornost, náklonnost, přístup k životu a úhel pohledu. Budu se snažit ze všech sil, abys na mě byl pyšnej. Navždy můj hrdina,“ napsal Hrdlička na Instagram a všem bylo zcela zřejmé, že se mu slova, ze kterých je cítit velká bolest, ale i obrovská láska k milovanému tatínkovi, nepsala lehce.

Jistě je mu útěchou, že se Václav Hrdlička ještě stačil zúčastnit jeho červencové svatby a prožít s ním jeho velký den.

Lucie Borhyová, jak už je u ní zvykem, byla ve svých slovech střídmější, ale kdo ji zná, ví, že svou bolest nejvíce prožívá ve svém nitru. „Čas běží, ale vzpomínky zůstanou navždy,“ napsala půvabná moderátorka na svůj Facebook a status doplnila hashtagy #zivot #laska #rodina #vzdy #spolu.

Přejeme oběma bývalým partnerům, aby v těchto smutných životních chvílích byli silní a do budoucna se těšili jen z těch nejhezčích momentů…

Mohlo by vás zajímat

Další články