Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zničené Vánoce u Ivy (20) a Mariana (48) z Výměny: Z toho zážitku běhá mráz po zádech

Zdroj: Facebook
+ Dalších 17 fotografií
výměna
Kapr, řízky a bramborový salát. To všechno zvládla Iva (20) z legendární Výměny manželek na jedničku. Vždyť její Marian (48) v poslední době chválou kulinářského umění, které Iva doma předvádí, vůbec nešetří. Jenomže co se stalo po Štědrém dnu, by rozházelo i silnější povahy.

Iva (20) a Marian (48) to nikdy neměli jednoduché. Manželé, kteří jsou od sebe věkově vzdáleni na míle, čelili urážkám už před Výměnou manželek. Po šokující epizodě reality show, v níž Iva neustále jen kouřila a o děti se nestarala, se všechno ještě zhoršilo.

A záplava nadávek neskončila ani dva roky po vysílání. Během svátků přišly rodičům dvou malých dcer vzkazy, které by leckomu zničily Vánoce. A jak se zdá, pořádně zamávaly i s hvězdami Výměny.

Nadávky dceři

Marian svěřil, že urážky se tentokrát týkaly dokonce dcery Dominiky. „Jedna nejmenovaná žena psala, že patří k pachu krve,“ prozradil. Co tím dotyčná myslela, si můžeme pouze domýšlet, o pochvalu však rozhodně nešlo. Pro rodiče je to jistě nezáviděníhodný zážitek, ze kterého až mrazí.

„A jeden kretén o nás řekl, že jsme množící se ubožáci. Přitom máme normálně dvě děcka jako další lidi v Česku,“ dodal rozčíleně Marian, jenž už si sice na nadávky zvykl, stále ho však dovedou vytočit.

Tak snad si rodinka nehezká slova nevzala příliš k srdci a v rámci možností si užila alespoň trochu pohodové Vánoce.

Související články

Další články