Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Zničená Shopaholicadel v slzách: David se sebral a odešel z domu, následoval hysterák

Shopaholicadel v slzách: Opustil ji snoubenec David
Zdroj: se souhlasem Tv Barrandov
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Odchod

Ještě nedávno byl vztah mezi Adélou Pulcovou alias Shopaholicadel a jejím přítelem Davidem zalitý sluncem. Nyní je ale všemu konec, protože často bulvárem probíraný pár se právě rozpadl. Další kapka se stala v livestreamu na TikToku, kde přímo během natáčení se David sebral a odešel. Shopaholicadel poté propukla v obrovský pláč, a to jen potvrdilo, že idylce je nadobro konec. 

Shopaholicadel zřejmě momentálně zažívá nejhorší období svého života. S přítelem Davidem se totiž rozešli. Přitom ještě nedávno v pořadu na TV Barrandov ukazovali, jak moc se milují. Ačkoliv ji David dokonce třikrát požádal o ruku, a poměrně nedávno, tak nyní je jejich vztah zřejmě už navždy u konce.

Co předcházelo rozchodu

Během streamu na Adélině TikToku a poté na YouTube bylo vidět, jak se David sebral a odešel pryč. Někdo mu prý poslal úryvky z onoho livestreamu, kde Adéla řešila, zda s ním zůstat nebo ne. "Zlato, kam jdeš? Já tady jako na tebe nebudu čekat a otvírat ti. Jako můžeš mi říct, co se děje? Já s tebou mluvím," začala na Davida v živáku pokřikovat Shopaholicadel. "Někdo vysílá tvůj stream," odpověděl David.

"Můžeš mi říct, co ti zase jebe? Já už držet hubu fakt nebudu. To jako fakt jdeš pryč?" pokračovala hysterická Adéla. Poté už se jen zaklaply dveře a David byl ten tam. Adéla okamžitě začala šíleně brečet. Její smutek trval asi tak dvacet vteřin než se opět zmátořila.

Zdrcená Shopina

"Někdo mu prej posílal úryvky z toho streamu a že teda už odejde a bude o mně taky vyprávět ošklivý věci. Hlavně že slíbil, že to neudělá. Já už nemůžu takhle dál," vysvětluje zničená Adéla své kamarádce. "Kam chce jako jít? Ještě mi bude dělat ostudu venku. A to abych ho někde naháněla, to fakt ne," řekla v živáku influencerka.

Nyní ale víme, že Shopaholicadel a David už netvoří pár. David se totiž chce postavit na vlastní nohy, srovnat si vše v hlavě a hlavně si chce najít práci. První informace o rozchodu David potvrdil na streamu Mejty, kam ostatně v noci odešel, když ho Adéla vykopla z domu. On zase tvrdí, že odešel sám od sebe.

David s Adélou skončil

"Konečně jsem odešel a jsem rád. Všiml jsem si, že na storíčku má nějakýho chlapa, ale neznám ho. Je docela divný, že mě vyhodí v jednu ráno, já jsem byl pryč už od deseti večer. Přišel jsem si ráno pro věci, který mi dala, a měla tam novýho chlapa," prozradil na TikToku Mejty. Zvěsti o novém partnerovi sama potvrdila Shopaholicadel, která si ale nyní pro změnu dočasně deaktivovala instagramový účet.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy