Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zneužívání holčiček na Sokolovsku: Obviněn je otec a jeho tři retardovaní synové

soud
Krajský soud v Plzni se nyní zabývá případem, kdy muž (44) ze Sokolovska měl dlouhodobě zneužívat malé dívky ve věku 7 až 14 let. Podílet se na zneužívání měli i jeho tří mentálně zaostalí synové. Muž vinu popírá a tvrdí, že dívky neosahával, když to nebylo nutné.

Podle státního zástupce ale muž dívenky fotil v sexuálně vzrušivých pozicích. Informuje o tom deník Právo. Pořízené snímky pak obžalovaný uchovával pro své sexuální uspokojení nebo je rozesílal dalším pedofilům.

Do případu jsou zapleteni i tři synové obžalovaného. Ti si nechávali fotografie dívenek také pro své sexuální uspokojení a v několika případech nevinné dívky osahávali na intimních partiích a v jednom případě mělo dojít i k pohlavnímu sty­ku.

Všichni synové včetně otce mají podle znalce nižší IQ. Synové jsou prý mentálně zaostalí až retardovaní. U otce byla zjištěna sexuální deviace a jeho pobyt na svobodě je podle odborníků nebezpečný.

Obžalovaný se cítí nevinen. Fyzický kontakt s dívkami popírá a hájí se tím, že šlo jen o nevinné snímky koupajících se dětí. „Dotýkal jsem se jich, jen když jsem je omýval ve sprše,“ uvedl muž.

Retardovaní jedinci si neuvědomují důsledky, které mohou z jejich jednání pramenit, ale to, že dělají něco špatně, si prý uvědomují. Dívenky, které měly být zneužívané, pocházejí navíc ze špatných sociálních poměrů a některé z nich jsou také mentálně postižené. K obžalovanému muži prý podle spisu chodily dobrovolně.

Související články

Další články