Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zneužili ji! Gottova milenka Alice prozradila, co se děje v její rodině!

+ Dalších 18 fotografií
Alice Kovácsová (51) se rozhodla, že promluví o kauze, která hýbe celou českou veřejností. Nejdříve tvrdila, že má Karla Gotta (78) hodně moc ráda, nyní už začala couvat.

Alice Kovácsová (v současné době partnerka muzikanta Ondřeje Havelky) o sobě tvrdí, že je bývalou milenkou Karla Gotta To samozřejmě velmi zlobí Gottovu manželku Ivanku.

"S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoci," uvedla Alice pro deník Blesk. Jenže to netušila, jakou smršť její slova přinesou.

Karel Gott dlouho mlčel. Pak ale vydal velmi ostré prohlášení Přeje si, aby Alice už byla zticha. Alice se logicky vyděsila, co všechno vlastně způsobila, a začala z celé kauzy couvat.

"Svoje archivní fotomateriály jsem nikomu neposkytla, na dotaz Blesku, jak to s naším přátelstvím s Karlem je, jsem odpověděla dvěma větami. Vše ostatní jsou vyfabulované citace ze starých knížek a informace sesbírané bůhví odkud. Kdo a proč celou kauzu vyvolal, proč je takhle nasměrována a proč mě k tomu někdo použil, netuším. I já mám dvě děti a svoji rodinu, které se z pochopitelných důvodů současná mediální masáž dotýká," napsala do redakce webu Expres.cz paní Alice.

Cítí se tedy zneužitá. Otázkou je, proč tedy novinářům sama posílala videa s Gottem...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy