Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Zneužil téměř 200 dětí: Pedofil Richard Huckle byl ve vězení ubodán k smrti

Zneužil téměř 200 dětí: Pedofil Richard Huckle byl ve vězení ubodán k smrti
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
smrt
Třiatřicetiletý Richard Huckle byl považován za nejhoršího britského pedofila. V pouhých 19 letech se vydal do Malajsie, kde začal pracovat jako křesťanský učitel. Tím se dostal ke spoustě dětí různého věku a právě v tu chvíli začalo odporné sexuální zneužívání. V roce 2016 byl odsouzen k celkem 22 doživotním trestům, za mřížemi byl však v neděli ubodán k smrti.

Pedofil Richard Huckle byl v neděli ubodán ve své cele. Brit, který v letech 2006 - 2014 sexuálně zneužil téměř 200 dětí ve věku od 6 měsíců do 12 let, byl roku 2016 odsouzen k celkem 22 doživotním trestům. Své si však za mřížemi neodpyká.

Do Malajsie se Huckle vydal, když mu bylo pouhých 19 let. Tam se vydával za praktikujícího křesťana, díky čemuž získal možnost pracovat jako křesťanský učitel. Ve škole byl v pravidelném kontaktu se spoustou dětí, z nichž spoustu sexuálně zneužil. Některé si dokonce i fotil a na dětské pornografii se následně snažil vydělávat.

O tom, co dělal dětem, se svěřoval i anonymně na internetu. „Ta holčička slavila páté narozeniny a já jsem měl možnost s ní být o samotě, abychom to mohli oslavit. Byli jsme u mě doma a ačkoliv se jí nikdo nikdy předtím nedotýkal, svlékla se. Já se svlékl také, byly to naše první sexuální hrátky. Na jejím výrazu bylo znát, že se jí to asi moc nelíbí, ale to byla ta nejmenší cena kterou mohla zaplatit, když jsem byl jediný, kdo se o její narozeniny zajímal,“ uvedl na neznámém fóru.

Je známo, že ve věznicích se trestanci s pedofily a s vrahy dětí umí vypořádat po svém. Je docela možné, že právě to stojí za smrtí Hucklea, který byl ve své cele ubodán k smrti. Policie zahájila vyšetřování.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy