Dana Vulin (28) si před dvěma roky prožila peklo. Natalie Dimitrovska jí 16. února 2012 u ní v domě v Perthu polila obličej metylalkoholem ve chvíli, kdy se Dana bavila na silvestrovské party s jejím manželem. Protože v tu chvíli údajně držela v ruce dýmku na kouření cracku, vzplála během pár vteřin jako ohnivá koule.

Zatímco ona hořela, Dimitrovska a její partner Edin z bytu utekli. Dana se teď po dvou letech rozhodla v pořadu pro Channel Seven sundat masku a ukázat svou tvář po strašlivém útoku. Žena měla vážně popálené dvě třetiny těla a prodělala víc než třicet operací. „Bylo by jednoduché zemřít, ale já se rozhodla bojovat,“ řekla Vulin. Součástí rehabilitace byla i ošetření laserem, který měl odstranit popálenou tkáň, na niž pak byla aplikována plazma.

Další rána potkala Danu loni v říjnu, kdy šla ke gynekologovi, který odhalil rakovinu děložního čípku. Po léčení to ale vypadá, že Dana nemoc porazila. Statečná žena musela mezi jednotlivými operacemi nosit masku, která chránila citlivou kůži před infekcí. „Je to neuvěřitelné, podívat se do zrcadla a cítit se jako žena,“ uvedla Vulin poté, co poprvé svou masku sundala před kamerami. Přesto pro ni bylo šokující připustit si, že má zase vlasy, může nosit náušnice, protože na svou masku si už za tu dobu zvykla.

11. října 2013 soud Dimitrovskou odsoudil na 17 let vězení za úmyslné ublížení na zdraví.