Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Znetvořená holčička, kterou vyhodili z KFC, dostala od fastfoodového řetězce peníze. Je to dost za doživotní trauma?

Victoria dostane od KFC peníze na další léčbu.
Zdroj: archiv

Příběh půvabné holčičky Victorie Wilcher, kterou s její babičkou jeden ze zaměstnanců KFC požádal, aby odešly, protože se ostatní nechtějí na holčičku dívat, otřásl celými Spojenými státy.

Babička dívenky Kelly Mullins založila na Facebooku stránku, kde příběh otřesného chování jednoho ze zaměstnanců pobočky v Jackson v Mississippi zveřejnila. Okamžitě se objevilo obrovské množství lidí, kteří chtěli pomoci, a zareagovalo i samotné vedení KFC. „Budeme se tímto případem okamžitě zabývat, protože tohle chování k hostům je nepřípustné,“ řekl Rick Maynard. Ten taky napsal agentuře AP oficiální email s tím, že se společnost rozhodla rodině darovat 30 000 dolarů, což je asi 600 000 Kč. Peníze by měly jít na zdravotní péči, protože tříletou Victorii ještě čeká spousta operací.

Rodina údajně zatím nedostala potvrzení o penězích oficiálně, ale vše se také dozvěděla z Facebooku. Majitel pobočky v Jascksonu, kde se incident přihodil, nabídl rodině, že jim uspořádá velký piknik.

Jestli má ale rodina o tyto dary zájem, zatím není jisté. Holčička utrpěla vážná poranění obličeje, když ji v dubnu napadli u dědečka v karavanu tři pitbullové. I když se po měsíci pobytu v nemocnici zranění celkem uzdravila, je jasné, že na její duši zůstane obrovský šrám z otřesného zážitku. Navíc ponížení, které zažila v KFC, je jen další kapkou do už tak citlivé dušičky.

Související články

Další články