Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

ZNETVOŘENÁ HOLČIČKA (3): Fatální chyba matky způsobila strašlivé utrpení!

Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Koupit tříleté dceři sadu make-upu, byť dětskou, může napadnout jedině blázna. Američanka Kylie Craven chtěla udělat své maličké Lydii radost, místo toho jí způsobila neuvěřitelné utrpení. Dívenka skončila na několik dní v nemocnici!

Američanka Kylie Craven to myslela dobře, jenže skutek utek. Pořídila své tříleté dceři lacinou dětskou make-upovou sadu. Ta obsahovala rtěnku, pudr a lesk na rty. Ačkoliv nezapomněla zkontrolovat, zda je sada netoxická, informace na obalu byla pohužel nepravdivá.

Dívenka se přes noc změnila k nepoznání. Napuchl jí obličej, celý se jí pokryl puchýři a svědivou vyrážkou. Jakmile to matka zjistila, zhrozila se a okamžitě s dcerou vyjela do nemocnice.

Lékaři zjistili, že dívka prodělala alergickou reakci. Její matka proto ještě jednou zkontrolovala obal dětské sady. Zjistila, že obsahuje šest chemikálií, na které někdo může mít alergii. Maličká Lydia tak nemusela trpět, kdyby se Kylie podívala pořádně hned napoprvé!

Holčičku si v nemocnici nechali několik dní, protože kvůli bolestem nemohla zpočátku vůbec jíst. Teď už je jí lépe a po nešťastném incidentu už není skoro ani stopy. „Otevřelo mi to oči, už na své zlatíčko budu dávat daleko větší pozor,“ kaje se Kylie, které je to moc líto.

Související články

Další články