Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Znenadání září štěstím: Našla si Selena Gomez náhradu za zadaného Justina?

Selena najednou září štěstím. Může za to nový objev?
+ Dalších 85 fotografií
Selena Gomez (26) se dlouho utápěla v slzách, jelikož její ex Justin Bieber (24) si za osudovou ženu vybral Hailey Baldwin (21). Cit dávají na odiv, kde se dá, Selena se s tím musí smířit. Zdá se, že tak pomalu činí, jelikož na svém posledním zveřejněném snímku září štěstím. Může za to nový pan Božský?

Zpěvákova bývalka Selena Gomez pořád potajmu doufala, že se k sobě s Justinem Bieberem vrátí, ale nestalo se tak. Do Justinova života totiž vstoupila Hailey Baldwin, se kterou se zpěvák záhy zasnoubil.

Selena po nocích musela zákonitě plakat, ale vše se zřejmě k dobrému obrací. Na svém Instagramu zveřejnila fotku, kde se usmívá od ucha k uchu. Prozářená tvář by mohla svědčit o tom, že snědá krasavice už není sama.

Nehledě na to, že komentář u snímku hovoří jasně. „Dávám si pauzu od sociálních sítí. Opět. Jsem vděčná, že sociální sítě dávají možnost promluvit každému z nás. Jsem ale zároveň ráda, že se dokážu vrátit a žít přítomností,“ píše mimo jiné Selena.

Zřejmě na někoho chce mít více času. O koho by mohlo jít, je ale veřejnosti zatím utajeno.

Mohlo by vás zajímat

Další články