Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Znechucený Jan Rosák už toho má dost: Babiš je srab a sociopat, který nenávidí lidi, rozčílil se

Jan Rosák a Andrej Babiš
Zdroj: Herminapress, Profimedia/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
VZTEK

Prezidentské volby vyvolávají u spousty z nás velké vášně. Na straně těch, kterých se dění bytostně dotýká, je i za všech okolností slušný a laskavý moderátor Jan Rosák (75). Proto sdílel na sociálních sítích text, který se naprosto bez zábran pouští do kritiky Andreje Babiše (68).

Jan Rosák na Facebooku: Andrej Babiš je…

Oblíbený moderátor Jan Rosák je nekonfliktní osobnost, která často dělá rozhovory se zajímavými lidmi. Jenže jako občan si patrně řekl, že současná toxická atmosféra prezidentské kampaně je už na něj dost, a vydal text, který cupuje šéfa hnutí ANO Andreje Babiše na kousky.

„Celý měsíc koukáš na pohádky, těšíš se, že dobro nakonec vyhraje, a brečíš radostí, když to tak dopadne. Hned poté jdeš k volbám a hodíš to symbolu zm*dství, lži a chaosu,“ stojí hned na začátku textu sdíleného moderátorem, který je celý život známý svou laskavostí. Opakované lhaní potenciálního obyvatele Hradu ho proto muselo evidentně rozčílit.

„Velebíš hrdiny akčních filmů, a když nějakého skutečně potkáš, dáš přednost srabovi, který se před lidmi schovává v cukrárně, kytky na Národní nosí v šest ráno a vyhýbá se konfrontaci v TV debatách,“ stojí v textu dál. Na Facebooku moderátora se objevil ještě předtím, než v neděli Babiš překvapil a do diskuse na ČT skutečně přišel. Opět ale soutěžil v o co největším počtu nepravd v jedné minutě přenosu.

„Označuješ se za vlastence a chceš, aby ti prezidenta dělal Slovák, který ani nemá snahu naučit se náš jazyk,“ připomíná text sdílený Janem Rosákem. Spoustě lidem nevadí slovenský původ expremiéra, ale to, že i po třiceti letech v Česku stále tvoří zvláštní slovensko-české věty, kterým kolikrát není vůbec rozumět.

„Posíláš své děti do školy, přeješ si, aby byly vzdělané, a volíš im*ecila, který nezná učivo 5. třídy základní školy, myslí si, že se mléko dělá krávě v žaludku, neumí na počítači a do Varšavy jede přes Břeclav,“ rýpe do nedávné ostudy předsedy hnutí ANO v jedné škole.

„Bojíš se, že tě někdo pošle do války, ale hlas dáš tomu, kdo své vlastní dítě zavlekl na Ruskem okupované území,“ připomíná nelítostná kritika někdejší aféru ohledně Andreje Babiše mladšího, který tvrdí, že byl na Krymu nedobrovolně. Jak uvedl server HN.cz, podle žalobce to bylo zarážející, nešlo ale prý o trestný čin.

Slova o sociopatovi

„Bojíš se mobilizace, ale hlas dáš tomu, kdo chtěl jako premiér vyslat naše vojáky do války bez souhlasu Parlamentu ČR. Nadáváš na drahotu, ale oslavuješ toho, který svým chaotickým a rozhazovačným vedením vlády tuhle mega inflaci způsobil,“ myslí si dál dřívější televizní, dnes hlavně rozhlasová hvězda, když si na svůj profil dala toto tvrdé poselství.

„Ještě máš pořád v paměti, že slušnost, láska a pokora jsou základním pilířem naí společnosti, ale přeješ si, aby nás reprezentoval sociopat, který nenávidí lidi a pro ukojení svých vlastních potřeb udělá prakticky cokoliv. To fakt chceš?“ končí status Jana Rosáka.

Redakce eXtra.cz se ho pokoušela oslovit s doplňujícími dotazy, ale měl vypnutý telefon. Podle jeho vyjádření v komentářích není ale autorem textu, sdílel ho. „Nenapsal jsem to sice já, ale i tak děkuju, myslím, že nám to mluví z duše. Tak si držme palce!“ uvedl Rosák. A že jde o profil tatínka, potvrdila na Twitteru i jeho dcera. Potvrzují to i fotky ze soukromí moderátora.

Spousta reagujících za sdílení děkuje, ihned se na něj ale sesypali také Babišovi příznivci, které sice jejich favorit považuje za slušné a utiskované, ve svých nesouhlasných komentářích se ale dopouští řady urážek.

Jak je vidět, chování Andreje Babiše má vliv na spoustu lidí, ať už pozitivní, nebo negativní. A i Rosák, jinak vždy ctihodný pán, který vždy působil jako slušňák a laskavost sama, se z posledního dění kolem Babiše nedokáže vzpamatovat. A příspěvky upozorňující na jeho chování sdílí pravidelně, včetně spolupráce se stalinistou Skálou, kritiku bezcharakternosti jeho marketingového týmu, nesouhlas s Babišem od významného člena EU nebo o jeho strašení válkou či mobilizací.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy