Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Znáte z hitparády ESO: MC Erik a Barbara jsou legendy. Jak se mají a co dnes dělají?

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
hudba
Pokud jste sledovali legendární hitparádu Eso s Terezou Pergnerovou, tak vám tato dvojka nemohla uniknout. Jejich hity Sen a Keď príde láska si v 90. letech notoval snad každý teenager. Co dnes MC Erik a Barbara dělají?

Kdo by na ně dokázal zapomenout? V devadesátých letech udávali hudební směr na Slovensku, ale i u nás. Dokonce zažili obrovský boom i v Japonsku. Kde je ale konec nejslavnějšímu slovenskému duu dneska?

Barbara Haščáková a Erik Aresta se znali z dob působení ve skupině Maduar, ze které ale brzy odešli a rozhodli se zkusit štěstí společně. A udělali jedině dobře. V roce 1995 podepsali smlouvu na tři alba a začala se psát jejich kariéra. Milovali je všichni. A bylo jich všude plno. Věděli, v čem jsou dobří a co posluchači chtějí, tak jim to servírovali přímo ve velkém.

Duo dokonce reprezentovalo Slovensko na soutěži Eurovision. Sice nezvítězili, ale dostalo se jim velkého úspěchu, a tak mohli uspořádat velké turné po Evropě, které samozřejmě sklízelo úspěch.

V roce 1998 ale začala jejich sláva upadat, tak se rozhodli každý věnovat svým projektům. Erik je DJ a producent a stále rád vzpomíná na staré dobré časy, kdy je s Barbarou každý miloval. Podobně je na tom také Barbara. Pořád zpívá a pořád produkuje nové songy, velká sláva je ale již pryč. Je škoda, že skupina nepokračovala dál a nezkoušela prorazit více ve světě. Kdo ví, kde by dnes byli.

Související články

Další články