Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Znáte vaši negativní stránku osobnosti? Temnotu má v sobě každé znamení

Zdroj: pixabay
+ Další 2 fotografie
Každý člověk v sobě má svou pozitivní stránku osobnosti, ale i tu negativní. Často se lidé snaží své temné stránky držet na uzdě, aby si jich ostatní nevšimli. To však není úplně dobře. Každá vaše vlastnost utváří celkovou osobnost. Víte o té své? Podle znamení zvěrokruhu ji odhalíte.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beran je nejen horká hlava, ale velmi často riskuje a moc u toho nepřemýšlí. Málokdy totiž uvažuje nad tím, jak jeho činy a záměry mohou ovlivnit ostatní. Řeknou všem, co si o nich myslí. Občas se jim to však nevyplácí…

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Pokud si toto vášnivé znamení něco usmyslí, nic ho nezastaví. Velmi často jsou Býci až nezdravě žárliví a jsou schopni udělat obrovskou scénu i na ulici.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Toto znamení zvěrokruhu by si mělo trochu sáhnout do svědomí a uvědomit si, jak často někoho pomlouvají. Jsou to místní drbny, kterým nesmí nic uniknout. Máte to opravdu zapotřebí?

RAK (22. 6. – 22. 7.) Velmi často se Raci nechají ovlivnit svými emocemi. Ráčci tak hodně rychle vybouchnou a nadělají kolem sebe pořádnou paseku. Přitom to jsou takové milé dušičky. Měli by si trochu udělat pořádek v hlavě a své pocity držet na uzdě.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Jakmile někdo ublíží egu Lva, začne se chovat arogantně a vstoupí ihned do války. Lev je panovačný a hrdý sám na sebe, takže nesnáší, když si z něj někdo utahuje. Měl by se trochu uvolnit.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny jsou velké perfekcionistky. Musí mít ve všem pořádek a pokud ne, pěkně se naštvou a začnou hysterčit. Dokáží pak v této fázi být celé hodiny a zkazí tak všem okolo náladu.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Toto znamení skrývá v sobě lenost jako negativní stránku osobnosti. Jsou schopné celý dny nedělat nic a málokdy se do něčeho dokopou. Váhy by si měly uvědomit, že čas plyne jako voda a nikdo na ně nebude čekat věčnost, než se k něčemu rozhoupou.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štíři mají velký sklon k hněvu a zlosti. Z minuty na minutu dokáží otočit svou dobrou náladu a jdou do útoku. Málokdo s nimi chce přijít do konfliktu, protože umí být velmi krutí.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Znamení Střelce je naivní, každému na potkání vykládá své záměry a osobní záležitosti, že ho ani nenapadne, jak moc se následně může spálit. Střelci by měli trochu uvažovat nad tím, komu své starosti vyprávějí. Ne každý člověk je totiž hodný…

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozoroh je moc depresivní. Všechno vidí moc černě, a pokud se mu něco nepovede, hned se hroutí. Zkuste se na ten svět více usmát, bude vám dobře. S úsměvem jde všechno lépe.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Pro někoho může být Vodnář extrémně přecitlivělý. Tím občas od sebe odhání lidi. Jeho komplikovaná povaha mu celkem často znepříjemňuje život a má tak tendenci přestat komunikovat.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby přestávají čas od času vnímat realitu a zabloudí někde ve svých myšlenkách. Berou si věci moc osobně a následně se hned urazí. Rybičky by si měly uvědomit, že nic není černé ani bílé.

Související články

Další články