Krásná Kristýna je rodačka z Písku, kde odstartovala svoji kariéru v rádiu Prácheň. Prostě tam drze nakráčela a řekla si o práci. A vedení se její přístup líbil a vysněná práce v médiích byla její.

Za svoji kariéru se pak setkala s mnoha úchyláky. Režisér z jedné reklamky jí sliboval lukrativní místo v naší veřejnoprávní televizi, když si ji doslova „párkrát dá“. Tehdy Kristýna utíkala hodně rychle. A to není zdaleka všechno, co musí krásné dívky v médiích snášet.

„Narazila jsem na spoustu podobných lidí, dokonce jsem jednoho chlápka – ještě v souvislosti s nácviky na přehlídky – nachytala, jak v šatně drží moje spodní prádlo. Víte, tenkrát jsem se ze všech těch věcí cítila jako spráskaný pes, ale hrozně mě to posílilo,“ svěřila se deníku Aha! zprávařka, která si díky perfektní postavě přivydělávala jako modelka.

Nakonec získala práci na Nově. Tam si ji vyhlédli z TV Barrandov a přetáhli do pořadu Naše zprávy, kde je po boku kolegy Mirka Vaňura dodnes. „Dostala jsem nabídku od vedení. A to je to nejlepší, co může být, když vás sami osloví,“ říká hrdě vycházející zprávařská hvězda.