Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Znáte tuhle půvabnou blondýnku? Ve Tváři učila tancovat hvězdy, teď konkuruje Marešovi a Boučkovi

Zdroj: TV Prima
+ Další 2 fotografie
Tanečnice a choreografka Angeé Svobodová (31) na sebe upozornila, když pomáhala s tanečními čísly v show Tvoje tvář má známý hlas. Letos se po boku Leoše Mareše (42) a Libora Boučka (37) objevila v roli moderátorky v pořadu 1 proti všem.

Jednatřicetiletá Angeé Svobodová se během léta téměř nehnula od vody, aby se mohla v září ponořit do práce. Někdejší choreografka show Tvoje tvář má známý hlas letos moderuje pořad 1 proti všem. Jako ženský element skvěle doplňuje Leoše Mareše a Libora Boučka.

Už v šesti letech začala chodit na moderní gymnastiku a spor­tovní aerobic. V roce 2008 za­ložila projekt The Freakshow, kde se věnovala i choreografii, tady vznikl i její styl MTV style, který učí. Od roku 2009 je součástí JAD Dance Company.

Vůbec největším zářezem Svobodové je určitě zážitek z roku 2011, kdy jako tanečnice doprovázela amerického zpěváka Kanyeho Westa na světovém turné.

V roce 2014 byla vybrána do hudebního projektu AquaBabes, kde společně s dalšími členkami nahrály písničku Neříkej mi baby, která byla na YouTube nej­sledovanější za rok 2014.

V letošním roce působí jako třetí moderátorka v show 1 proti všem, kterou vysílá každou sobotu večer TV Prima, doplňuje moderátorská esa Leoše Mareše a Libora Boučka, v rámci show má na starosti zejména experimenty.

Související články

Další články