Po celém internetu je známá jako „nejkrásnější trestankyně na světě“. Fotografie z jejího zatčení, na které vypadá jako ta nejkrásnější modelka, obletěla svět a lidé ji stále používají pro pobavení.

Krasavice se jmenuje Meagan Simmons a zatčena byla za řízení v opilosti v roce 2010. Její fotogenická vězeňská fotografie se dostala do veřejně přístupné databáze a odtud pak na internet, kde se stala velmi rychle obrovským hitem.

Nějakou dobu ji nově objevená sláva dost bavila a jelikož je z malého města na Floridě, ihned se tam díky tomu stala celebritou. Dokonce jeden čas uvažovala, že by se nechala nafotit do časopisu Playboy. „Pokud by mě Hugh Hefner kontaktoval, asi by to byla nabídka, kterou bych nemohla odmítnout,“ řekla v rozhovoru s novinami a není se co divit, když jinak pracuje jako číšnice.

Dnes už má ale čtyři děti a její sláva z vězeňské fotky jí je už dost nepříjemná. Fotografie se například teď objevila na reklamách webu InstantCheckma­te.com, který dělá výpisy z trestních rejstříků. Meagan Simmons společnost zažalovala, protože používá její fotku ke komerčním účelům bez povolení. Jinými slovy, nemá z toho žádné peníze.

Ale pořád můžeme doufat, že vyjde ten Playboy, ne?