Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Znáte je taky? Tohle je 5 věcí, které postupně vyprchají z každého vztahu!

Zvyk nebo láska? Přečtěte si o věcech, které se postupně z každého vztahu vytrácejí!

Když se zamilujeme, jsme přesvědčení o tom, že to, co momentálně cítíme a prožíváme, bude trvat na věky.

Už po několika málo měsících se ale divíme, když je tomu jinak.

Tohle jsou věci, které postupně mizí v nenávratnu.

1.) Dotek

K tomu, aby vámi projel ten neskutečný pocit blaha, stačil dříve pouhopouhý dotek. Proč něco tak krásného postupem času mizí a vy si přijdete jako kus pneumatiky? Nevíme.

2.) Polibek

Dříve pocit nirvány a dnes dotyk vlhké kůže. Láska je opravdu krutá a mění svou podobu jak chameleon. Trocha toho počátečního zamilování však zůstat mohla a nikdo by se nezlobil.

3.) Sex

Je ho méně a méně a kvalita se také nezvyšuje. Lidem totiž začíná být jejich výkon lhostejný a jde jim jen o vlastní potěšení. Zpočátku chlap alespoň zatáhl břicho a žena předstírala orgasmus!

4.) Hádky

Láska je zpočátku jako anestetikum a člověk tak snadno nad většinou věcí mávne rukou. Anestetikum však slábne a my se vytočíme i kvůli fotbalu v televizi či kvůli hlasitému mixéru.

5.) Věrnost

V prvních okamžicích nového vztahu si jsme věrností našeho partnera téměř jisti. Po pár letech ale raději ani nepátrejte, protože kdo by pak trpěl všechny 4 předcházejí­cí body.

Mohlo by vás zajímat

Další články