Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Znáte idola dnešních dívek? Jmenuje se Lvcas Dope, je rapper, vegan a MILUJE MARIHUANU

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
rap
Lvcas Dope (25), dobře známý i pod přezdívkou Kanabis (44), je český rapper. S hudbou začal už v roce 2008, tehdy byl DJ a lidé ho znali pod přezdívkou Cream. Od té doby se vypracoval mezi jedny z nejznámějších rapperů v Česku a náctileté dívky ho milují.

Česká rapová scéna se neustále rozrůstá o nové tváře. Některé z nich zůstanou lidem neznámé, další pak tvrdě pracují na tom, aby se proslavily a splní si tím sen. Jednou z takových tváří je i Lvcas Dope, který je známý nejen díky hudbě, ale též díky tomu, že je vegan a holduje marihuaně.

I přesto, že songů na svém kontě Lvcas moc nemá, získal si obrovskou fanouškovskou základnu. Původně se věnoval tvoření beatů, k rapu se dostal v podstatě jako slepý k houslím, ale prosadil se výborně. Možná právě i proto, že bojuje za práva zvířat a je veganem. Navíc ani nepopírá svou lásku k marihuaně. Je idolem dnešních náctiletých dívek a pracoval s tak známými jmény jako například Yzomandias či DJ Wich.

Zvířata, sexy holky a marihuana. Láska k těmto věcem je z fotek tohoto rappera patrná. Že jste nevěděli, koho dnes dívky obdivují? Podívejte se v galerii.

Související články

Další články