Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Znáte Breussovu masáž? Tahle převratná novinka vás příjemně naladí a pomůže odstranit i hluboké psychické problémy!

Slyšeli jste někdy o Breussově masáži?
Potřebujete se na chvíli zastavit, zrelaxovat a odpočinout si? Pak je právě Breussova masáž tou správnou volbou. Nejenže pocítíte úlevu od bolesti v kříži, bedrech a páteři, dokonce se zregeneruje celý váš organismus. Pokud tuto metodu neznáte, rozhodně stojí za vyzkoušení.

Dnes máme širokou nabídku nejrůznějších masáží. Můžete si vybrat z vůní i provedení samotné masáže. My vám rozhodně doporučujeme vyzkoušet Breussovu masáž, která má pozitivní vliv na oblast beder, krční páteře, ale i kříže.

Jde o citlivou a příjemnou masáž zad, která je ovšem velmi účinná. Hlavním pozitivem tohoto druhu masáže je odstranění blokád fyzických a energetických. Při pravidelné návštěvě dokonce výrazně obnovíte meziobratlové ploténky.

Proto pokud máte jakékoli problémy se zády, je právě tento druh masáže tím správným. Mimo to, že se perfektně zregeneruje tělo a jeho fyzická stránka, na své si přijde i psychika. Při masáži se zbavujete i hlubokých psychických problémů.

Samotnou podstatou Breussovy masáže je oddalování obratlů od sebe. Ploténka tak dostává dostatek místa pro přijetí oleje. Po intenzivní masáži se na záda přikládá podél páteře speciální papír a díky přikládání rukou dochází k vlastnímu terapeutickému účinku. Rozhodně se nebojte tuto převratnou novinku vyzkoušet.

Mohlo by vás zajímat

Další články